کارا Del Toro, برگ, بسیار کمی به تخیل در توری, لباس زیر زنانه

کارا دل تورو بخارپز کردن Instagram صفحه: دیروز با خیره سری از عکس ها. این ها شامل مجموع سه جرقه بزند که اسیر ماکسیم مدل نما در مقابل مزین سفید غرور و آینه بزرگ. عکاس مگان Batson بود که با اعتبار این تصاویر به نظر میرسد که قرار گرفته در پشت کارا به عنوان او انگشتان خود را از طریق بلند, عسل, بور, قفل در نهایت تبدیل در باسن به صورت دوربین با شرجی بیان و کشنده خیره.

26 سال از سمت چپ بسیار کمی به تخیل در سه گانه-عکس, به روز رسانی, به عنوان او sported چیزی بیش از یک مجموعه ای از لباس زیر زنانه سفید ساخته شده از توری محض مواد که ظهور در برابر او برنزه بدن. او را لرزاند سکسی پستان بند با تسمه نازک و ضخیم گروه که پیچیده محکم در اطراف کارا ribcage به برجسته باریک و قاب. آینه ارائه شده طرفداران یک نگاه اجمالی از این تعداد در مقابل نیمی از جمله آن ياوه یقه و توری فنجان که نمایش او کافی برش و لخت دکولته.

کارا هم عینک یک جفت از تطبیق شورت که مسلما حتی بیشتر risque از بالا به نیمی از گروه خود را. لباس زیر زنانه افتخار daringly دارای گونه های برامده طراحی و دو آشکار cut-outs که در سمت چپ او رابطه جنسی غنیمت در معرض تقریبا در تمامیت آن. آن تسمه ساخته شده بود از هر دو جامد و مشاهده از طریق مواد که نشسته بالا بر روی باسن خود را برجسته او را تر و تمیز کمر و ساعت شنی شبح.

کارا لوازم او را به سختی وجود دارد لباس با مجموعه ای از دستبند طلا و نازک گردنبند choker. یک جفت اویزان گوشواره همچنین peeked از زیر که آبشاری کردن پشت او در سست امواج.

نکات تکمیلی در نگاه این مدل بود یک نرم افزار کامل آرایش ساخته شده است که ویژگی های قابل توجه پاپ. او به نظر می رسد به کار گرفته اند تیره خط لب و رژلب سرخ برجستهنگار و ریمل مژه و ابرو.

جای تعجب نیست که بعد از ظهر دوشنبه ها شانس بسیار خوبی با کارا طرفداران عاشقانه. پست انباشته شده است بیش از 43,000 در کمتر از یک روز زمان و همچنین به عنوان یک اضافی 468 نظرات و تعارف.

“کاملا بی عیب و نقص,” یک نفر نوشت.

یکی دیگر پیرو اعلام کرد که کارا بود: “یکی از زیبا ترین زنان در جهان.”

“شما همیشه نگاه خیره کننده” یک سوم تحسین اظهار نظر.

“وای من لال اظهار داشت:” یک چهارم فن.

کارا است که به سختی خجالتی در مورد نمایش فوق العاده او رقم در رسانه های اجتماعی. او اغلب سرگرم کردن طرفداران خود را با نشان دادن برخی از پوست در زیر به عنوان به خوبی به عنوان نحیف شنا. در یکی دیگر از های اخیر سهم از هفته گذشته ستاره flaunted مجنون او بیکینی بدن در خواب سفید دو قطعه در حالی که با بهره گیری از یک روز در ساحل. این پست ثابت می شود یکی دیگر از ضربه بزرگ درآمد تقریبا 45,000 دوست دارد و 409 نظر برای تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>