Kapil خانه زمین تبدیل می شود به طور موقت از زندان’

CHANDIGARH: یکی از نمادین کریکت زمینه در این شهرستان تبدیل شده بود به یک “زندان موقت’ روز سه شنبه به بازداشت متخلفان از مقررات منع رفت و آمد اعمال شده برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

زمین در بخش 16 خانه زمین از Kapil توسعه Yuvraj Singh و Harbhajan Singh.

“ما باید تبدیل ورزشگاه کریکت در بخش 16 و مجموعه ورزشی در Manimajra به طور موقت از زندان به خانه کسانی که نقض مقررات منع رفت و آمد سفارشات” یک بنادر و گفت: سرپرستان.

ورزشگاه کریکت گسترش بیش از 15.32 هکتار ظرفیت به برگزاری بیش از 20 ، 000 مردم است.

با توجه به یک گزارش اطلاعاتی (شاه) خواهد بود و ثبت نام در بخش 188 از قانون مجازات اسلامی (IPC) برای نقض مقررات منع رفت و آمد مي رفت.

با کروناویروس موارد خونتان به هفت پنجاب-تقدیر-مدیر Chandigarh V. P. Singh Badnore روز دوشنبه تصمیم به اعمال مقررات منع رفت و آمد نامحدود به عنوان یک اقدام احتیاطی در شهرستان شروع نیمه شب.

مدیر کل پلیس خواسته شده است برای به اجرا درآوردن مقررات منع رفت و آمد بدون هیچ گونه آرامش ندارند.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>