Kapil Mishra شرکت در راهپیمایی صلح در Jantar Mantar

دهلی نو: به عنوان شمال شرقی دهلی limps بازگشت به حالت عادی پس از خشونت چندین نفر از جمله رهبر بی جی پی Kapil Mishra است که متهم ارائه نفرت سخنرانی قبل از خشونت آغاز شد با حضور در Jantar Mantar برای برگزاری یک راهپیمایی صلح در روز شنبه.

ماه مارس برگزار شد با دهلی صلح اسلامی یک سازمان غیر دولتی در Jantar Mantar در برابر خشونت است که ادعا شده چندین زندگی در شمال شرقی دهلی نو است.

شعارهای “Jai Shri Ram”, “بهارات ماتا کی Jai” اجاره هوا به عنوان صدها نفر از مردم با حضور در Jantar Mantar حمل tricolour.

BJP رهبر Kapil Mishra شد همچنین در حال حاضر در ماه مارس هر چند او نشسته بود در زیر مرحله و در میان جمعیت. او همچنین نمی ارائه هر سخنرانی و در واقع نمی تواند به مرحله.

Mishra بود توییتی در صبح درخواست مردم برای رسیدن به Jantar Mantar برای شرکت در راهپیمایی صلح.

Mishra همچنین تصمیم گرفت برای پاسخ به این سوالات از رسانه ها.

به عنوان Mishra وارد Jantar Mantar حامیان او مطرح شعار مقايسه او را به شیر (dekho dekho kaun aaya شیر aaya شیر aaya).

صلح مارس نیز شرکت کردند کسانی که مغازه ها و خانه ها سوخته بود.

اما برخی از پلاکارد خواندنی “چرا راتان لعل کشته شد” “چرا معابد سوخته بود” “چرا مدارس به آتش کشیده شد” و “ترور به نام ضد کا اعتراض اجازه داده نخواهد شد”.

وجود دارد برخی از افسران بازنشسته ارتش در این مرحله که گفت که تابعیت متمم عمل است نه در برابر شهروندان هند.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>