Kanye West نیاز دارو تعمیرات اساسی’ & بالقوه بستری می گوید: سلامت روان, متخصص

در چه شروع با یک کمپین تجمع روز یکشنبه Kanye West ساخته شده یک سری از اظهارات که در بازه زمانی از عجیب و غریب را عمیقا شخصی گیج کننده خود را از طرفداران و ناراحت کننده خود عزیزان است. پس از این ادعا که Harriett Tubman در واقع هرگز آزاد هر بردگان و که او و همسر کیم کارداشیان در اصل برنامه ریزی شده برای سقط جنین خود را قدیمی ترین دختر شمالی, در کارولینای جنوبی کمپین توقف او در زمان به توییتر او منتشر شد که در آن چندین پس از حذف صدای طوفان جزئیات درام در زندگی خود. در میان آنها اتهامات خود, همسر و مادرش, Kris Jenner اقدام به قرار دادن او را در پزشکی بازداشت و بیان او شده است می خواهم به دنبال طلاق از کارداشیان.

کارداشیان خطاب شوهرش رفتار در یک Instagram داستان در چهارشنبه باز کردن در مورد مبارزات خود را با دو قطبی اختلال و مشکل خانواده رفته طریق در تلاش برای به دست آوردن او را به قبول کمک های خود را.

Kim Kardashain and Kanye West attend an event.
  فریز هریسون / گتی ایماژ

با وجود این هنرمند تحسین امادگی برای مسلط به ویژه این واقعیت است که مسائل مربوط به سلامت روان او در حال حاضر با معاملات غیر معمول نیست دکتر Delvena توماس گفت Inquisitr.

“Kanye West نمایندگی از بسیاری از آمریکایی ها – زندگی با یک بیماری روانی جدی و انکار است. او به نظر می رسد که لحظاتی که او خوب است با مصرف دارو و پس از آن او همچنین نمایشگاه لحظات از عدم رعایت.”

دکتر توماس در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده سلامت روان متخصص و حمایت از کار برای پایان دادن به انگ بیماری روانی گفت: غرب تصمیم به صدای جیر جیر و بعد از حذف صمیمی اطلاعات است که با توجه به ماهیت اختلال دوقطبی. او می گوید: “شتابزدگي” در ارتباط با بیماری خود منجر به اقدام عاطفی خواستار بلافاصله قبل از تحقق اشتباه در انجام این کار است. این شایع است رفتار برای کسانی که با احساسی یا اختلالات روانی.

همانطور که برای چه به رپ می تواند به تسخیر خود در مبارزات دکتر چند توصیه.

“بر اساس آنچه که من دیده ام در Kanye West او باید به طور کامل قطع. او باید بماند از رسانه های اجتماعی و بازگشت به روانپزشک. او نیاز به یک دارو تعمیرات اساسی و احتمالا در بیمارستان یا بستری. این یک کتاب درسی به عنوان مثال کسی که hypomanic,” دکتر گفت:.

متاسفانه برای یک ستاره با قد و قامت از غرب به احتمال زیاد خواهد شد در یک مبارزه به این گام اول است. قبل از او باز در مورد مبارزات خود را با سلامت روان, رپر غیر قابل توضیح طغیان بودند اغلب نوشته شده توسط طرفداران خود و کسانی که در اطراف او به عنوان “کنی حال کنی.” دکتر توماس می گوید این موضع در مورد این مسئله است که “خطرناک” است و می تواند منجر به عواقب مخربی برای کسی که مبتلا به این بیماری است.

ما در حال کمک به آنها را با اجازه دادن به آنها بود. اغلب افرادی که مبتلا به این نوع آشفتگی در حال صدمه زدن به داخل اما قادر به برقراری ارتباط از این ایده ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>