کنی, ریس ویترسپون در میان وبلاگ که PPP وام به معنای برای کسب و کار کوچک

کیم کارداشیان و کنی وست حضور 2020 Vanity Fair Oscar Party میزبانی Radhika جونز در والیس آننبرگ مرکز هنرهای نمایشی در فوریه 09, 2020 در بورلی هیلز کالیفرنیا. Karwai Tang/گتی ایماژ

زمانی که کنگره تصویب چک Protection Program (PPP) هدف این بود برای صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک و شرکت در صنایع مشکل. و در عین حال بسیاری از کسب و کار متعلق به مشاهیر از جمله ستاره های هالیوود و اعضای کارداشیان clan برای اعمال و دریافت فدرال کمک های تایید شده توسط وزارت خزانه داری.

پس از چند دور از گسترش این برنامه به تاریخ تصویب $520 میلیارد برای نزدیک به پنج میلیون کسب و کار. به عنوان ناظر گزارش مستقل تحقیقات نشان داده است که حداقل ده ها تن از عموم معامله شرکت های مورد تایید برای PPP وام. روز دوشنبه پس از دو هفته فشار افکار عمومی دولت فدرال منتشر شده بخش کوچکی از گیرنده نام (که تایید شده برای بیش از 150.000 دلار) و مقدار تقریبی از آنها پول دریافت کرده است. لیست کشف بیشتر تعجب آور نام ای از جمله ستارههای.

ناظر منابع شرکت مادر این نشریه همچنین دریافت یک وام.

Kanye West, خواننده

این سوپراستار رپ لباس و کفش کتانی برند, Yeezy, دریافت یک وام از $2 میلیون و 5 میلیون دلار. مبلغ ناچیز است و در مقایسه با Yeezy ارزش نام تجاری که بلومبرگ برآورد می شود حداقل 3 میلیارد دلار. در سال گذشته غرب و متعلق به شرکت تولید 1.3 میلیارد دلار در درآمد.

از اواسط ماه فوریه قبل از همه گیر, ضربه, Yeezy شاغل 106 نفر آن را واجد شرایط برای درخواست PPP برنامه در دسترس است که برای شرکت های با 500 یا کمتر کارکنان.

Khloe Kardashian, ستاره, واقعیت

Kanye West خواهر در قانون Khloe Kardashian, که با توجه به پول مجله به ارزش 40 میلیون دلار نیز ذینفع PPP برنامه. واقعیت ستاره لباس با نام تجاری خوب آمریکا دریافت یک وام از $1 میلیون و 2 میلیون دلار.

ریس ویترسپون بازیگر

اسکار-برنده لباس با نام تجاری دراپر جیمز, دریافت وام های فدرال از بین $350,000 و 1 میلیون دلار است. این شرکت شاغل 44 نفر قبل از همه گیر.

Robert Kiyosaki, نویسنده “Rich Dad, Poor Dad” سری

بهترین-فروش امور مالی شخصی نویسنده که هم مشتاق سرمایه گذار برنده یک وام بین $350,000 و 1 میلیون دلار برای کسب و کار خود را, غنی, پدر عامل شرکت ، که استخدام 11 نفر است.

وحی آمد به عنوان یک شگفتی بزرگ به دلیل Kiyosaki شده است از منتقدان طرح محرک اقتصادی فدرال در تمام طول. او به نام PPP برنامه “سوسیالیسم برای ثروتمندان” در یک صدای جیر جیر در مارس 2, یک روز قبل از PPP نرم افزار باز می شود.

Jeff Koons, هنرمند

Jeff Koons شد با ارزش ترین در جهان زندگی هنرمند در سال گذشته پس از او “خرگوش” مجسمه سازی ذهن یک رکورد $91 میلیون دلار در یک حراجی در نیویورک است. اما ظاهرا استودیوی خود که در استخدام 53 نفر شد را تنگ در نقدی که مستند زده است. استودیو بود تایید شده برای وام بین 1 میلیون دلار به $2 میلیون نفر است.

پرل جم گروه راک

گرانج راک گروه Pearl Jam تور شرکت دریافت یک وام از $350,000 به 1 میلیون دلار برای کمک به نگه داشتن آن 28 نفر از کارمندان حقوق و دستمزد. تعدادی دیگر از نوازندگان تور از جمله Weezer, The Eagles, Guns N’ Roses و روز سبز نیز تایید شده برای PPP وام با توجه به سنگ نورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>