The Kansas City Chiefs باید برخی از تصمیم گیری را قبل از فصل آینده است. در بالای لیست است که چگونه آنها در حال رفتن به اتاق را در زیر درپوش حقوق به استعفا کارفرمایی پاتریک Mahomes. طرفدار فوتبال تمرکز معتقد است آنها باید جواب هر چند وجود دارد در حال رفتن به برخی از روسای طرفداران که نیست هیجان زده در مورد این ایده. PFF معتقد است یک حرکت کمک خواهد کرد که آنها پول خود را امن ستاره کارفرمایی خواهد بود تجارت دور دفاعی ستاره Chris Jones. قبل از اینکه آنها را به حرکت به او خاموش فهرستی از این سایت معتقد است که آنها باید با کف دست زدن حق رای دادن تگ بر روی او تا تیم بعدی باید یک ایده از آنچه آنها در حال رفتن به صرف.

“فقط با $13.7 میلیون دلار در کلاه فضایی و فوق العاده کاسه MVP پاتریک Mahomes هنوز هم نیاز به یک فرمت این ستاد باید مراقب باشید که آنها با ثبت نام در این offseason برای حفظ موفقیت طولانی مدت است.”

این سایت در ادامه به توضیح جونز قطعا تجارت ارزش او به عنوان یکی از بهترین روش rushers در بازی امروز. همچنین گفت: هارون دونالد تسلط تنها دلیل جونز نیست در حال حاضر در نظر گرفته شده درست در بالای لیست.

Chris Jones celebrates in a Kansas City Chiefs game
  جیمی همراهی کردن / گتی ایماژ

PFF نیز اشاره کرد چرا Indianapolis Colts کامل تیم برای اشراف به انجام کسب و کار با. کانزاس سیتی می تواند کلت بیش از یک بشکه از آنها به عنوان یک زن و شوهر از دور دوم میدارد و “از جان گذشته” به زمین یک پاس حمله کننده. این تیم با توجه به PFF رتبه 29 از 32 تیم وقتی که می آید به داخل کشور تصویب عجله بهره وری. کریس جونز قطعا بهبود تیم رتبه بندی در این بخش است.

جونز در حال آمدن است یک کاسه فوق العاده که در آن او بود مسلما دفاعی MVP است و به احتمال زیاد انتظار برای دریافت پاداش است که برای عملکرد. کارایی که به دنبال یک فصل به طور منظم است که یک بیت از یک گام به عقب از خود را تا سال 2018 تعداد اما او نیز از دست رفته چند هفته زمانی که او ضرب دیده است. در 13 بازی و 12 شروع جونز ثبت مجموع 36 پردازد و نه کیسه.

در سال 2018 زمانی که او در تمام 16 بازی او انباشته 40 پردازد و عظیم 15.5 کیسه. تعداد کسانی که قرار داده بودند در حالی که Kansas City Chiefs در نظر گرفته شد یکی از, اگر نه بدترین تیم دفاعی در NFL.

به عنوان Chiefswire اشاره, پیشنهاد, تجارت همچنین باعث می شود حس چون کلت دقیقا می دانند که آنچه آنها در حال گرفتن در کریس جونز. ایندی مدیر کل کریس بالارد شد روسای’ مدیر فوتبال عملیات زمانی که جونز پیش نویس توسط کانزاس سیتی است. در حال حاضر که KC می داند آن است که رفتن به نگه داشتن آن را توهین آمیز و هماهنگ کننده برای حداقل یک فصل این تیم برای پیدا کردن راه های خلاق به بازنگری و آماده شدن برای یکی دیگر از تلاش در یک کاسه فوق العاده اجرا کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im