Kanika Kapoor برای اهدای پلاسما برای درمان کرونا-بیماران

لکنو: بالیوود خواننده Kanika Kapoor روز دوشنبه ابراز تمایل خود را به او اهدا پلاسما برای درمان coronavirus بیماران, مقامات گفت.

او داده است نمونه خون برای تست در پادشاه جورج دانشگاه علوم پزشکی (KGMU) در اینجا گفتند.

“خواننده Kanika Kapoor روز دوشنبه ابراز تمایل خود را به KGMU پزشکان برای اهدای پلاسما ، پس از این او نامیده می شد و نمونه خون گرفته شد برای تست. اگر همه چیز یافت می شود مناسب در گزارش (آزمایش خون) او نامیده خواهد شد در روز دوشنبه یا سهشنبه به او اهدا پلاسما” Tulika چاندرا رئیس بخش طب انتقال خون KGMU گفت PTI.

“تا کنون سه COVID-19 بيمار که از بهبود عفونت در KGMU باید خود را اهدا پلاسما. این شامل یک رزیدنت دکتر KGMU Tauseef خان یک زن از کشور کانادا (که بستری شد اینجا) و بیمار دیگر,” او گفت:.

کاپور, تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در 20 مارس.

او تحت حمله برای سهل انگاری و نه تمرین خود-قرنطینه با وجود بازگشت به این کشور از انگلستان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در بیانیه ای در روز یکشنبه این خواننده گفت: او آگاه است از “چندین نسخه از داستان” در مورد او تشخیص اما “منفی پرتاب در یک فرد تغییر نمی کند و واقعیت”.

این خواننده توضیح داد که او به لکنو سفر برای دیدار با خانواده اش در تاریخ 11 مارس و ادعا وجود دارد “هیچ غربالگری برای راه اندازی پروازهای داخلی”.

در مارس 14 و 15, کاپور گفت: او با حضور یک دوست”s ناهار و شام و روشن “وجود دارد هیچ حزب توسط من و من در مطلق سلامت طبیعی است.”

اما در مارس 17 و 18 او توسعه علائم و گفت: او خودش تست شده در 19 مارس ،

“در 20 مارس زمانی که مطلع که من تست مثبت بود من تصمیم به رفتن به بیمارستان. من مرخص شد پس از سه تست منفی و شده اند در خانه برای 21 روز او اضافه شده است.

در ضمن 58 ساله, دکتر, شد, اولین coronavirus بیمار در KGMU در اینجا به دریافت پلاسما درمانی به عنوان یک درمان تجربی برای این بیماری روز دوشنبه در یک بیمارستان رسمی گفت.

دکتر از اورئی در اوتار پرادش اجرا شد پلاسمای اهدا شده توسط دکتر زن از کشور کانادا بود که در اولین COVID-19 بیمار بستری KGMU و بعد از آن بهبود چاندرا گفت.

نقاهت پلاسما درمانی یک روش تجربی برای COVID-19 بيمار. در این درمان پلاسما (خون جزء) از یک درمان COVID-19 بیمار است, خون به شدت بیمار coronavirus بیمار است.

خون از یک فرد است که بهبود از COVID-19 توسعه آنتی بادی به نبرد در برابر ویروس.

ایده پشت این درمان این است که ایمنی را می توان از یک فرد سالم به یک بیمار با استفاده از نقاهت پلاسما.

پس از پلاسمای خون از بهبود بیمار با تزریق دوم که بیمار آنتی بادی شروع به مبارزه با کروناویروس در دوم بدن فرد.

مراحل اهدای پلاسما شبیه به اهدای خون و طول می کشد حدود یک ساعت.

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath به تازگی خواسته دولت مقامات پزشکی برای ترویج پلاسما درمانی برای درمان COVID-19 بيمار پس از بررسی اثر بخشی آن.

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) به تازگی اجازه متحده شروع به آزمایش های بالینی از پلاسما درمانی است.

بسیاری از ایالت ها مانند کرالا گجرات و پنجاب در حال حاضر شروع به استفاده از آن برای درمان coronavirus بیماران.

چند کشور دیگر از جمله بریتانیا و ایالات متحده نیز آغاز شده پلاسما درمانی محاکمه.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>