مادران زنان خانه دار واقعی می تواند فقط به عنوان درام در مربوطه خود را نشان می دهد که زنانی که به طور رسمی اعضای بازیگران. یکی از کسانی که چنین مادرانی است که جویس “Mama جویس” جونز از زنان خانه دار واقعی از آتلانتا. کندی Burruss مادر خجالتی نیست در مورد او ابراز نظرات نشان می دهد به خصوص وقتی که می آید به دختر او را شوهر, تاد تاکر. Mama جویس شده است هرگز به طور کامل حمایت از این دو ازدواج و معتقد است تاد یک فرصت طلب که با او ازدواج دختر, برای شهرت و پول است.

با وجود این که زن و شوهر ازدواج در سال 2014 Mama جویس هنوز هم نمی خواهم او پسر در قانون, با توجه به یک منبع که ریخته برخی از جزئیات آبدار به این زندگی برای تلفن های موبایل. اخیر تریلر جدیدترین RHOA قسمت نشان داد که باید بسیار بهبود یافته برای Mama جویس و تاد و آنها ممکن است تا کنون.

“این است و نه فقط برای یک داستان آن را بسیار واقعی و جدید نیست. کندی مادر هرگز به طور کامل اجازه رفتن از برداشت اول از تاد” این منبع ادعا کرد. “او تا به انجام بهترین خود را به گرفتن همراه با او چون او کندی شوهر و پدر دو نوه او اما همیشه ناراحت کندی و به مامان که با او ازدواج یک مرد با پول کمتر از او.”

با توجه به خودی کندی مادر بود و هرگز چگونه تاد به کار گرفته کل وضعیت در مورد این دو prenup. تاد نمی خواهید به امضای قرارداد و تن به تن کاملا مناسب در مورد آن با توجه به منبع اما به ناچار در داد و موافقت کرد که به نظر. این چیزی است Mama جویس هرگز قادر به دریافت بیش از و به همین دلیل او احساس می کند تاد است که تنها پس از پول در کندی ،

“در این نقطه کندی هیچ ایده چه چیزی آن را تا به حال نگاهی به مادر او فقط بر این باورند که تاد واقعا او را دوست دارد و ندارد با استفاده از خود را برای نفوذ و یا برای او پول” یک منبع دوم با اشاره به انتشار.

Mama جویس بود و هرگز در مورد این واقعیت است که تاد ترک شغل خود را به عنوان به خوبی حتی اگر کندی حمایت خود را از تصمیم به انجام این کار. این زن و شوهر شده است با هم کار ساختمان جدید کسب و کار و سرمایه گذاری, اما به نظر نمی رسد به خوبی به اندازه کافی برای برآوردن کندی مادر.

بدون توجه به احساسات خود را در تاد Mama جویس خواهد شد که برای رسیدن به او که در اطراف از او پدر دو نوه او. این زن و شوهر به اشتراک گذاری چهار ساله آس و چهار-ماه-پیر فروغ با هم.

The Real Housewives of Atlanta پخش هر یکشنبه شب در 8 p. m. در براوو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de