کندی Burruss مشترک چگونه افتخار او از دختر بزرگش رایلی Burruss برای فارغ التحصیلی دبیرستان.

مانند بسیاری از سالمندان دبیرستان, رایلی, 17, مجموعه بود به او دیپلم دست به این ماه است. اما مراسم فارغ التحصیلی در آتلانتا مدرسه به تعویق افتاد با توجه به COVID-19. اگر چه کندی رایلی و خانواده خود را نمی تواند حضور فیزیکی رویداد کندی ابراز شادی خود را در Instagram. او ارسال شده یک عکس از رایلی که نگاه شگفت انگیز در, مروارید سیاه بالا و سست فر در موهای او. رایلی نیز لرزاند یک لبخند کوچک به عنوان او به طور مستقیم در دوربین.

“امروز روز من بچه @rileyburruss قرار بود به او دیپلم کندی نوشت. “متاسفانه به دلیل قرنطینه فارغ التحصیلی به تعویق افتاده است اما من هنوز هم می خواهید برای تبریک عزیزم من و اجازه دهید او را می دانم که من sooooo او افتخار! این شروع یک فصل جدید و بسیاری از دستاوردهای عمده آمده است. تبریک @rileyburruss و کلاس 2020!”

بازگشت در ماه دسامبر 2019 رایلی مشترک او پذیرفته شده به دانشگاه نیویورک برای سال 2020 ترم پاییز. او گود به براوو که مدرسه بود او اولین انتخاب, حتی اگر او اعمال شده به مدارس دیگر. رایلی گفت: مدرسه مناسب برای او و مسیر حرفه ای او قصد دارد در نظر گرفتن. در فصل 11 از RHOAرایلی ماند در نیویورک و به اتمام کارورزی تابستان. کندی گفت: او قصد دارد به دنبال یک حرفه ای به عنوان یک وکیل و حضور در مدرسه قانون پس از اتمام دوره کارشناسی حرفه ای است.

طرفداران RHOA برای اولین بار ملاقات کندی و رایلی در فصل 2. هنگامی که او در ابتدا به نظر می رسد در نمایش کندی شد یک مادر تنها بالا بردن رایلی در خود. اما خود را کوچک خانواده رفت و در جهت های مختلف پس از کندی ملاقات شوهرش, تاد تاکر. این جفت ارز گره خورده است گره در 2014 و حاوی خانواده خود را با هم. تاکر به حال یک دختر Kaela از یک رابطه قبلی.

مدت کوتاهی پس از آنها ازدواج کرده بودند کندی و تاکر استقبال بیشتر از کودکان است. کندی به هنگام تولد به پسر آس چاه تاکر در سال 2016. جفت سپس افزود: دیگر کودک دختر, فروغ تاکر در نوامبر سال 2019.

برای چهارم این زن و شوهر تصمیم گرفتند که او را از طریق قائم مقام. کندی افتتاح شد تا در مورد روند در فصل 12 از RHOA. او با چالش های داشتن او جانشین Shadina بلانت تحویل نوزاد به جای او.

قبل از فروغ متولد رایلی هشدار داد کندی و تاکر نه به هر گونه بیشتر از کودکان است. در نشان دادن رایلی ادعا کندی به طور خاص بیش از حد شلوغ است برای کودک دیگر. در علاوه بر این به واقعیت تلویزیون حرفه ای و متعدد و کسب و کار و کندی تصمیم به بازگشت به بازیگری در فصل گذشته. او مجموعه ای به نظر می رسد در فصل سوم از Showtime را چی بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de