Kaley Cuoco سهام خیره کننده سیاه و سفید, شات با اسب

بازیگر Kaley Cuoco که می دانیم بسیاری از فصول در The Big Bang Theory, به تازگی حیرت زده او 5.9 میلیون Instagram followers با آخرین به روز رسانی. بور زیبایی نوشته شده خیره کننده سیاه و سفید, شات گرفته شده توسط عکاس کلودیا کریگ که او مطمئن ساخته شده به برچسب در تصویر خود را به عنوان به خوبی به عنوان در عنوان پست ،

ساده شات برجسته یک لحظه شیرین بین Kaley و یکی از اسب شارون. در تصویر تنها بخشی از dark horse قابل مشاهده بود. خیره کننده موجودی تا به حال در یک افسار با او یا نام او مزین بر روی یک صفحه فلزی. پس زمینه به ضرب گلوله کشته شد تا حدودی تار به طوری که تمرکز باقی مانده در Kaley و اسب.

تنها بخشی از شارون سر قابل مشاهده بود و Kaley قرار بود تحت اسب چانه. بور زیبایی کج سر او تا به گیاه یک بوسه در قسمت زیرین اسب chin, خروس بزرگ, قفل غلت پایین خود را به عقب. بازیگر به نظر نمی رسد به پوشیدن هر گونه آرایش در تمام که او لذت می برد یک لحظه آرام با او ، او همچنین نبود all dolled به مناسبت پوشیدن فقط یک ساده, پیراهن آستین با مناسب شل.

در عنوان پست Kaley ذکر شده عمل اجتماعی فاصله و اعتراف به پیروان خود که او سپاسگزار بود که بسیاری از دوستان چهار پا خود را به صرف زمان با طی این دوره دشوار است. بر اساس صمیمیت ضربه Kaley به نظر می رسد که یک ارتباط نزدیک به شارون به عنوان او به بسیاری از دیگر اسب و سگ و دیگر موجودات است که به طور منظم به نظر می رسد در Instagram صفحه.

Kaley طرفداران کاملا عاشق شیرین پست از عاشق حیوانات و آن متصلب تا بیش از 1,337 نظرات در عرض فقط 10 ساعت است. در این پست نیز دریافت 206,800 دوست دارد در همان زمان به عنوان طرفداران خود را خال خال عکس.

“وای!!! که فوق العاده است تصویر” یک پیرو اظهار نظر.

“چقدر خوش شانس هستند ما به این حیوانات به صرف زمان با در این زمان” یکی از آشنایان گفت.

“خوب این قاب و چسبیدن به آن را با بقیه آنها را در خانه خود!!” یکی پیرو افزود: محبت ،

“کاملا عاشق این عکس یکی از طرفداران گفت: به دنبال یک رشته از قلب emoji.

Kaley است که صریح در مورد عشق خود را برای حیوانات و علاوه بر حمایت از حیوانات نجات موسسات خیریه او اغلب سهام اخبار از دوستان چهار پا خود را با او Instagram مخاطبان است. به تازگی به عنوان Inquisitr گزارش گیج به او در زمان Instagram داستان را به طرفداران خود را در یک تور از نجات خرگوش پناهگاه او ایجاد شده در گاراژ خود را که به او لقب “Hippity هاپ خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>