Kaley Cuoco سنگ Skintight ساق سیاه و سفید پشت Smacked در کوآلا چالش شکست ویدئو

Kaley Cuoco درمان شوهرش کارل آشپز مانند یک درخت در حالی که تلاش کوآلا چالش و او چند بویش روی پشت در حالی که او حلق آویز بیش از کارل شانه.

روز شنبه 34 ساله ستاره بیگ بنگ تئوری در زمان به Instagram به اشتراک گذاشتن ویدئوها از خودش خزنده در سراسر کارل 29. این زن و شوهر در تلاش بود دشوار کوآلا چالش که شامل یکی از شرکت کنندگان خزنده در اطراف و زیر شریک زندگی خود را به نیم تنه و بدون دست زدن به زمین با پا و یا دست. در آن طول می کشد مقدار زیادی از قدرت و هماهنگی با موفقیت به اجرا feat.

Kaley لباس شد به دریافت فیزیکی در یک جفت از skintight, سیاه, ساق پوش, خاکستری racerback بالای مخزن و یک جفت سبز و سفید و جوراب. او تا به حال مو بور او را کشیده تا در یک topknot. کارل تاب یک جفت چشم نواز پرچم آمریکا پیژامه و شلوار آبی تیره تی شرت.

Kaley آغاز شد و در کول موقعیت.

“رها نمی کند از من در سر من” او التماس شوهرش.

قبل از او آغاز شده و حتی در حال حرکت, Kaley اعتراف کرد که این چالش ها بود سخت تر از او فکر آن خواهد بود. اما او موفق به حرکت در اطراف کارل سمت راست نسبتا به سرعت به طوری که او مسائل را از جلو. او حمایت و او با قرار دادن دست خود را زير او عقب.

Kaley شروع به خنده hysterically در این نکته است که جلب توجه یکی از نجات او, pit bulls, نورمن. پوچ آمد به بررسی آنچه در جریان بود. او دور از زن و شوهر قبل از Kaley اقدام به خزیدن بیش از کارل شانه.

“این ترسناک است!” او بانگ زد.

کارل برافراشتند Kaley تا بیش از شانه خود را به طوری که پشت او بود تا در هوا. به عنوان او خنده رو حتی بلندتر کارل به او چند بویش در پشت. او دستور Kaley در چه باید بکنید بعد و او به پایان رسید تا وارونه با پاهای چسبیده تا در هوا.

در فیلم دوم, Kaley شد تلاش برای خزیدن بین کارل ، هدف او این بود که آن را به تمام راه را تا به قفسه سینه خود را به طوری که او ماهیهای او, اما او به پایان رسید تا بر پشت او بر روی زمین است. همانطور که برای کارل نورمن عطسه در چهره خود را بیش از یک بار در حالی که او خم شد.

بیش از طول یک ساعت Kaley را کوآلا چالش ویدئوها متصلب تا بیش از 40,000 دوست دارد. او Instagram followers را هم به بخش نظرات پست خود را به اجازه دهید او را می دانم که آنها او را شکست کاملا سرگرم کننده است.

“اوه خدای من. بین نورمن ‘کمک’ و کارل گفتن شما به شرکت من مرده ام” یکی از طرفداران نوشت.

“خنده شما همه چیز است!!” یکی دیگر از دیدگاه بوده.

“این بهترین چیزی که من تا کنون دیده اند” یک سوم تحسین اشاره کرد.

“عشق شما بچه ها!!” خواندن یک چهارم سخن گفتن. “حتی پس از quarantining روز پس از روز شما هنوز هم می خنده!!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>