Kaley Cuoco در پاسخ به واکنش پس از ‘تفرج’ دستیار او برای ساخت یک اشتباه

Kaley Cuoco آگاه است که برخی از افراد خوشحال نیست در مورد راه او واکنش نشان داد زمانی که او دستیار اما به طور تصادفی به دستور بازیگر ماهی قزل آلا با قارچ برای ناهار. روز چهارشنبه سابق ستاره بیگ بنگ تئوری در پاسخ به واکنش او به “تفرج” از اما خطا در یک سری از فیلم هایی که او ارسال شده به او Instagram داستان.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, درام زمانی آغاز شد که Kaley قرار داده و دستیار او در انفجار در یکی دیگر از مجموعه ای از فیلم ها. او نشان داد که او مشغول فیلمبرداری جدید سری پرواز در نیویورک در روز شنبه و از او خواسته بود اما به او سفارش ناهار برای او. متاسفانه وعده غذایی که تحویل گرفته شده و مجموعه ای شامل قارچ. Kaley گفت که او متنفر قارچ بیش از هر مواد غذایی دیگر و او خیلی تنفر و حضور خود را در بشقاب او که او تقریبا نمی خوردن ماهی قزل آلا آنها آمد و با سادگی به این دلیل که ماهی شده بود لمس توسط قارچ.

Kaley ذکر شده اما خطا چندین بار در طول فیلم و این آشکارا ناراحت برخی از طرفداران او. با توجه به این بازیگر او بعد متوجه شدند که “mushroomgate یک چیز واقعی است.” چون باد در Twitter و Facebook او تصمیم به گرفتن اما برای پاسخ به واکنش. اما قبل از او پس, Kaley مطمئن ساخته شده به اطلاع طرفداران او که او را نا امید واکنش به قارچ اشتباه نمی کند و منعکس کننده احساسات واقعی خود را برای او “فوق العاده” دستیار.

“اما شما ناراحت با من که من در خواست شما در رابطه با قارچ؟” Kaley خواسته دستیار او در یکی از فیلم ها. “چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد این وضعیت و نوع چگونه این همه رفت پایین؟”

“خوب این واقعا بزرگ را به می دانم که برخی از مردم وجود دارد حمایت از من در این مدت تلاش” اما پاسخ دادند.

“من متاسفم چه؟” Kaley interjected.

“راستش سخت ترین چیز این است که من مجبور به خوردن ماهی قزل آلا هر روز به دلیل Kaley آن را می خورد هر روز” اما ادامه داد.

Kaley بعد اضافه شده یک عنوان برای این فیلم در این بخش رد اما ادعا می کنند که او را مجبور به خوردن ماهی قزل آلا. او سپس پرسید اما به خواندن چند رسانه های اجتماعی در واکنش به mushroomgate قبل از تصمیم گیری برای نام و ننگ یک انتقادی دیدگاه خودش. فرد مورد نظر به اشتراک گذاشته بود یک پیام پشتیبانی با اما.

“”دختر من تو را دیدم این فیلم و من وحشت دارم که کسی که عموم قرار داده شما در انفجار چیزی به عنوان احمق به عنوان یک قارچ,'” Kaley با صدای بلند بخوانید. “”من یک دستیار در تلویزیون بیش از حد و این sh*t است که چه چیزی باعث خرابی میباشد.'”

“شما می دانید چه, روشنک?” Kaley گفت: در پاسخ. “من متاسفم که من به شما جرم اما در حال حاضر من قرار دادن شما در انفجار است.”

اما همچنین به اطلاع Kaley که برخی از گیاهخواران شد “بسیار خشمگین” با او برای خوردن ماهی قزل آلا, اما او را پیدا حداقل سه نفر که در طرفه با Kaley توسط های خود را دوست نداشتن از قارچ. در پایان از سری فیلم Kaley خواسته اما اگر او جرم توسط Kaley “تفرج” او در Instagram. دستیار او سرش را تکان داد و لبخند زد.

“من آن را دوست داشت آن را سرگرم کننده بود” اما گفت.

“او آن را دوست داشت زیرا او بیشتر پیروان همه” Kaley پکتیا میباشد.

“من مانند 40 پیروان” هیجان زده, اما پاسخ دادند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>