Kaley Cuoco می پرسد شوهر کارل آشپز اگر او خسته از او نشده و او در پاسخ با Infinite سوال

Kaley Cuoco و همسرش, سوارکاری کارل آشپز در نهایت ساکن در خانه جدید خود را. این نشانه یک تغییر بزرگ برای زن و شوهر که زندگی از هم جدا برای بسیاری از ازدواج خود را.

در چهارشنبه, Kaley, 34, مشترک یک سری از به روز رسانی های ویدئویی به او Instagram داستان. او نشان داده شد snuggling با کارل, 29, بر روی نیمکت خود را. Kaley اضافه شده گرافیک برای او تصویری آشکار است که او و کارل در “خود انزوا” در داخل خانه با نام تجاری جدید. این بازیگر اقدام به مسابقه شوهرش بیش از چگونه او احساس می کند در مورد شرایط زندگی جدید.

“آیا شما مریض از من نشده است؟” Kaley خواسته کارل. “این است که بیشتر وقت ما صرف با هم در پنج سال.”

کارل ساخت مسخره و او جواب نمی همسرش سوال.

“این است که یک ویدیو؟” کارل گفت. “من فکر کردم شما در نظر گرفتن یک عکس.”

Kaley سوال خود را تکرار و به کارل بوسه بر روی گونه. او او را نادیده گرفته پرس و جو و این موضوع را تغییر داد.

“چه Infinite عسل?” کارل پرسید. “من دیده ام مردم آن را ارسال.”

به جای توضیح آنچه Infinite است, Kaley پیشنهاد کرد که همسرش نیاز به یک حرکات غیر ارادی اندامها Tac یا مشابه minty نفس خوشبو.

“من نمی دانم, اما شما نیاز به یک نفس نعناع” Kaley گفت: به عنوان او ساخته شده یک منزجر صورت و تحت فشار قرار دادند کارل دست دور از او.

“شما نیاز به یک چهره نعناع” کارل retorted.

کارل گشت ساخته شده Kaley پشت سر هم از خنده. او اعتراف کرد که او نیز نمی داند چه Infinite است اما او پرسید: کارل اگر او فکر کرد که آنها باید “تلاش آن است.” کارل شات این ایده پایین و گفت که او نمی خواست یک برنامه دیگر بر روی تلفن خود را. Kaley در پاسخ بیان کرد که Infinite نرم افزار است حتی اگر آن واقع است.

“من نمی تواند نگه دارید تا با آنچه که بچه ها انجام می دهند این روزها” کارل گفت.

Kaley شوخی که شوهرش توسط “قدیمی از مد افتاده” و او به پایان رسید خود را Infinite بحث به او یک بوسه.

“من شما را دوست دارم, من فکر می کنم” کارل به همسرش گفت.

Kaley و کارل ازدواج شده است برای تقریبا دو سال اما از آنها مشترک همان فضا را برای یک مدت زمان طولانی از آنجایی که آنها گره خورده است گره. Kaley توضیح داد که دلیل این است که آنها به هر دو تا به حال برنامه های شلوغ که مورد نیاز آنها را در مکان های مختلف. آنها همچنین انتظار برای ساختمان سازی در خانه رویایی خود را به پایان خواهد رسید. در حال حاضر آن است که آنها در نهایت با هم زندگی می کنند.

Kaley به تازگی صرف یک دوره طولانی از زمان زندگی جدا از کارل در شهر نیویورک جایی که او فیلمبرداری شد او HBO سریال Max همراه پرواز. با این حال فیلمبرداری بود به طور موقت تعطیل با توجه به گسترش coronavirus so Kaley کردم به حرکت به خانه جدید خود را چند هفته زودتر. از آنجا که این, او توضیح داد که او “مجبور شکستن” به عنوان یک “برکت و رحمت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>