Kaia Gerber مرطوب در یک به طور جدی کوچک لباس شنای زنانه دوتکه رشته برای باشگاه کتاب

Kaia Gerber اجازه نداد یک چیز کوچک مثل یک نظرسنجی در بازوی او او را از بهره گیری باشگاه کتاب در آفتاب. بیش از آخر هفته های خیره کننده مدل رهبری به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک ضربه محکم و ناگهانی خودش را در یک به طور جدی کوچک است که نشان داد او هنگامی که او در زمان یک شیب در استخر و خواندن یک کتاب در همان زمان.

خیره کننده 18 ساله, دختر سیندی کرافورد و Rande Gerber نشان داد مقدار زیادی از پوست به عنوان او نشسته در یک مرحله در آب استخر و خواندن کتاب در آن بازی به عنوان آن را میسازد توسط جوآن Didion در e-reader.

برای عکس که او را با او به اشتراک گذاشته 5.6 میلیون پیروان در مارس 17, Kaia نشسته در برابر طرف استخر با هر دو از پاهای خود را خم. او زانو برخوردی خشن روبرو از آب در حالی که او استراحت دستگاه خود را بر روی یک کوسن و دست راست خود را. او sported بازیگران بر روی مچ دست و پایین دست پس از او گفت: هواداران از طریق Instagram هفته گذشته که او می خواهم “یک حادثه است.”

بازیگران همسان آبی او که نشان داد مقدار زیادی از پوست است.

ستاره دقیقا نمی ترک زیادی به تخیل هنگامی که آن را به او آمد شنا. بالا ساخته شده بود تنها کوچک مثلث آبی از مواد که scrunched و به سختی تحت پوشش قفسه سینه خود را.

آن را فرو برد بسیار کم و شامل یک رشته نازک کشیده است که در اطراف تنه. آن را نیز تا به حال دو مطابق با رشته ها در سراسر پشت گردن او که به نظر می رسد متصل به بالا با حلقه های نقره ای.

فرودگاه بین المللی کابل, عینک, مو کوتاه نصف و نیمه با نیمه بالا کشیده عقب. او همچنین عینک یک جفت از اندازه عینک آفتابی با یک طلا و یک دستبند روی مچ دست چپ.

فرودگاه بین المللی کابل را قهوهای مایل به زرد طلایی میدرخشد به عنوان او نشسته در استخر. چند sun loungers روشن آسمان آبی و اقیانوس بودند همه قابل رویت در پشت سر او.

این ها در واقع ساخته شده بود تا از دو عکس. او به همراه سکس لباس شنای زنانه دوتکه عکس از خودش با یک سیاه-و-سفید رجعت شات از خوان.

در زیرنویس این مدل تشویق طرفداران خود را به خواندن کتاب همراه با او. او همچنین نشان داد که او و امیلی Ratajkowski مورد بحث در این کتاب با هم در طول یک مجازی جلسه روز جمعه (22 مه).

در حالی که تعدادی از طرفداران اظهار نظر در کتاب دیگران نمی تواند کمک کند اما می شود کمی پریشان او بی عیب و نقص, بدن نحیف او را در لباس شنای زنانه دوتکه.

“تو خیلی زیبا” یک نظر به عنوان خوانده شده با یک ستاره چشم از emoji.

یکی دیگر از فرودگاه بین المللی کابل به نام “زیبایی.”

“Kaia شما خیلی خیلی خیلی زیبا” سوم شخص اظهار نظر با دو قلب قرمز نمادها.

اما این دور از تنها زمان Kaia طرفداران درمان شده اند به عکس لباس شنای زنانه دوتکه.

او قبلا wowed پیروان خود را با یک سری از زیر آب, لباس شنای زنانه دوتکه جرقه بزند در ماه گذشته نشان داد که او هنگامی که او شنا در زیر آب در یک رشته دو قطعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>