جاستین تیمبرلیک صحبت می کند در حذف مؤتلفه مجسمه

جاستین تیمبرلیک در گراهام نورتون نشان می دهد. ایزابل Infantes/PA تصاویر از طریق گتی ایماژ

تا کنون پس از کشتن جورج فلوید در مینه سوتا در سراسر جهان حساب منجر به مؤتلفه نژادپرستانه و استعمار مجسمه سازی به طور پیوسته در حال پاره کردن به عموم مردم می شود همیشه آگاه تر از آثار ماندگار به ظلم و ستم از مردم سیاه و سفید. بیش از آخر هفته موسیقی سوپراستار Justin Timberlake پیوست, گفتگو با یک پست در Instagram صفحه ای که خطاب مؤتلفه بناهای تاریخی در ایالت تنسی که او به دنیا آمد. در ماه های اخیر مشهور شده اند با اضافه کردن صدای خود را به گفتگو در مورد نابرابری و بی عدالتی با درجات مختلفی از موفقیت اما Timberlake می کند و پیروان خود را از یک سرویس با کارگردانی آنها را به محتوای ایجاد شده توسط ACLU.

“هنگامی که ما در اعتراض به نژاد پرستی در امریکا مردم فکر می کنم ما در حال اعتراض به امریکا خود را” تیمبرلیک نوشت: در Instagram عنوان. “به همین دلیل است که واکنش ؟ زیرا امریکا ساخته شده توسط مردان است که به اعتقاد و سود از نژاد پرستی. ساده و ساده است.” در واقع پایه های اقتصادی که بر اساس آن امریکا ساخته شد و تنها ممکن است به دلیل برده داری, اما شما می توانید شاید به Timberlake عبور برای وارد شدن به آن جزئیات در Instagram. “تقریبا وجود دارد 1,848 مؤتلفه مجسمه در آمریکا” Timberlake ادامه داد.” بیش از نیمی از آنها در جنوب و این قابل قبول نیست. هیچ کس باید در حفاظت از این میراث های مؤتلفه رهبران و صاحبان برده. اگر ما برنامه ریزی برای حرکت رو به جلو این آثار باید پایین آمده است.”

همچنین نگاه کنید به: از بین بردن نیویورک نژادپرستانه تدی روزولت مجسمه های گسترده ای پشتیبانی—به جز از مغلوب ساختن پیشی جستن

تیمبرلیک بیانیه خرس متمایز شباهت به یک ساخته شده در اطراف یک ماه قبل توسط تیلور سویفت, که همچنین دارای یک محل اقامت در تنسی و کسی که سخن گفت به شدت در برابر مؤتلفه مجسمه. “با توجه به پایین کشیدن مجسمه نیست رفتن به رفع قرن سیستمیک ظلم و خشونت و نفرت که مردم مجبور به تحمل اما ممکن است ما را یک گام نزدیک تر به ساخت تمام Tennesseans و بازدید کنندگان به دولت ما احساس امنیت—نه فقط آنهایی سفید” سویفت در توییتر نوشت در اوایل ماه ژوئن است.

معترضان به مؤتلفه مجسمه حذف به طور کلی استدلال می کنند که انجام این کار پاکسازی تاریخ این کشور است اما سابقه ندارد به بازیگران در یک جشن نور به یاد می شود. اگر تیلور سویفت و جاستین تیمبرلیک می تواند درک کند که چرا رهبران تنسی?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>