جاستین تیمبرلیک سهام احساسی روز پدر پست: ‘همه مردم همه برابر خلق شده’

پدر از یک Justin Timberlake مشترک عاطفی و طولانی پست امروز به Instagram. به افتخار روز پدر, جاستین اختصاصی پست خود به خود پسر سیلاس تیمبرلیک و به همه پدر وجود دارد. متصل به چهار عکس از خودش با او بسیار طولانی, عنوان, کدام خواننده استفاده می شود به تأمل در اینکه پدر و زمان تظاهرات برای برابری نژادی در ایالات متحده است. جاستین شده است بسیار آوازی در مورد سیاه زندگی مهم جنبش و اعتراضات در رسانه های اجتماعی گره خورده است و آن را در روز پدر فداکاری است.

“پسران رشد می کنند تا به پدران خود. من فکر می کنم که بسیاری این روز است. ما سعی می کنیم به آموزش پسر ما به عشق و احترام به همه ما میآموزد که همه مردم همه برابر خلق شده اند و هیچ کس نباید درمان متفاوت به دلیل رنگ پوست خود را,” او شروع ارسال.

جاستین گفت: این مهم است برای تدریس به پسرش این همه چیز به خاطر او خواهد شد با تصویب این درس در زمانی که او یک پسر خود را در آینده است.

“و در حال حاضر به عنوان ما همه کار برای خنثیسازی نسل از تبعیض که گرفتار سیستم ما و جوامع ما در سراسر این کشور… من یاد امروز که اولین درس شروع در خانه.”

“من دوست دارم” خواننده در ادامه گفت او سپاسگزار برای هر دو پدر و مادر خود را آموزش او این درس را در اوایل. او همچنین تشکر پدر و مادر خود را برای گوش دادن به او هنگامی که او تا به حال چیزی به آنها آموزش در مورد چیزهایی که آنها تا به حال آموخته است.

“من دعا می کنم که فروتنی با پسر خود من” او ادامه داد.

جاستین شده است به اشتراک گذاری پست ها در جدول زمانی خود را خواستار عدالت برای Ahmaud Arbery جورج فلوید و Rayshard بروکس. او شرکت در خاموشی شنبه شده است و یک مدافع سرسخت برای پل جنبش است.

به سمت انتهای پست او تشکر همسرش جسیکا بیل برای اینکه خود را شریک و در طول زندگی و تشکر سیلاس بودن پسرش و برای آموزش او چیزهایی در طول راه.

جسیکا همچنین یک لمس پست در خود Instagram جدول زمانی که در آن او گفته است که محافظت می کند فراهم می کند و پخش می کند. این بازیگر اشاره کرد که یک پدر می تواند یک “کار بیهوده” اما می خواستم با تشکر از جاستین برای همه چیز او را برای خانواده خود را. این “نمی تواند به توقف احساس” خواننده نظر بر روی عکس است که او را دوست داشت و سیلاس “به ماه و برگشت.”

بخش نظرات در هر دو پست گرفتگی شد با آرزوها از طرفداران ویژه تعطیلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>