جاستین Gaethje توضیح می دهد که چرا او نمی در حال حاضر علاقه مند در Conor McGregor مبارزه

در پاسخ به Conor McGregor نظرات از اوایل این هفته که در آن او گفت که او را “قصاب” او اگر آنها به مبارزه با یکدیگر UFC موقت بسیار سبک وزن قهرمان جاستین Gaethje صدا در سابق دو قهرمان توضیح داد که چرا او علاقه مند نیست و در مواجهه با او در هشت ضلعی فقط رتبهدهی نشده است.

به زبان ای اس پی ان در جمعه Gaethje گفت: این نشریه که مک گرگور که در آخرین مبارزه در ماه ژانویه در UFC 246است “از دست دادن خود را نفوذ.” 31-ساله, سبک وزن, جنگنده, که موفق به کسب موقت عنوان در TKO دور پنجم پیروزی تونی فرگوسن در UFC 249 روز شنبه افزود که این از دست دادن نفوذ ممکن است در این مورد با طرفداران در کل اما نه با مک گرگور همکار مبارزان. او سپس پیشنهاد کرد که Irishman به احتمال زیاد نمی مراقبت در مورد چنین مسائلی در پایان روز.

“اما برای کسی مثل من و حتی او من را فرض کنیم که مسائل کمی. او نمی نگه داشتن کارت در حال حاضر. من خودم را در یک موقعیت عالی. من در خواست می گویند در سرنوشت من و به من نشان داد. در حال حاضر من می توانید انتخاب کنید بین Khabib [Nurmagomedov] و کونور در حال حاضر. اگر من می خواستم برای مبارزه با کونور در حال حاضر من می توانم. این باور من است. چرا نمی خواهد [UFC رئیس جمهور] دانا سفید قرار داده که با هم ؟ اما این مبارزه من می خواهم.”

شرح در چرا او را نمی بینم مقدار شایستگی در مبارزه با McGregor, Gaethje اضافه شده است که تنها زمانی یک مبارزه می تواند اتفاق می افتد این است که اگر وجود دارد “دیوانه شرایط” است که به جلوگیری از Nurmagomedov — شکست نخورده بسیار سبک وزن و قهرمان دفاع از عنوان خود را. او سپس پیشنهاد کرد که “خندید” هر زمان که کسی می گویند که McGregor می خواهد یک شات در او تاکید کرد که رئیس UFC می خواهد او را ببیند و Nurmagomedov کردن چهره برای وحدت به عنوان سبک وزن.

به یاد می آورد اخبار ورزشی, Gaethje به عنوان جایگزینی آخرین لحظه برای Nurmagomedov در UFC 246به عنوان جنگنده روسی قادر به پرواز به ایالات متحده با توجه به محدودیت های مسافرتی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. خروجی نیز به نقل از سفید که انتظار دارد هر دو مردان به چهره یکدیگر در یک وحدت کشمکش در این تابستان. برخورد این است که به احتمال زیاد به جای در به اصطلاح “مبارزه با جزیره” — هنوز هم تحت ساخت و ساز امکانات واقع در سواحل ایالات متحده است.

با وجود Gaethje آشکار سردی در مبارزه با McGregor سابق دانشگاهی کشتی standout نمی رد کردن این احتمال که آنها در نهایت خواهد شد در دیدار هشت ضلعی. او تاکید کرد که تمرکز اصلی در این لحظه است که شکست Nurmagomedov در وحدت مبارزه است.

Gaethje به این نتیجه رسیدند مصاحبه با ESPN با پرتاب بیشتر سایه در “بدنام” شوخی که یکی از “الزامات اصلی” به صورت McGregor است که به تازه کردن شکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>