جاستین Jalbi انتقاد جو بایدن برای لاف زدن در مورد نقش او در نوشتن قانون پاتریوت

تنها چند روز پس از حمله میچ مک کانل طرح به گسترش Patriot Act آزادیخواه کنگره جاستین Jalbi حمله دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن برای حمایت خود را از پس از 11 سپتامبر ضد تروریسم شد.

“به عنوان مجلس سنا بحث reauthorizing ضد حریم خصوصی Patriot Act, بیایید به یاد بیاورید که سناتور جو بایدن cosponsored پاتریوت عمل به آن رای دادند و شکایت آن رفتن نیست به اندازه کافی به آن رای دادند دوباره به آن رای دادند *دوباره* * * * و علنا bragged که او ‘نوشت که لایحه'” Jalbi توییتی در روز چهارشنبه.

قانون پاتریوت گسترش نظارت قدرت از آمریکا به سازمان های اجرای قانون هنگامی که شناسایی ممکن است تروریست ها. منتقدان این قانون از جمله Jalbi اشاره به پتانسیل خود را برای سوء استفاده و استفاده بر روی شهروندان آمریکایی است. به گزارش واشنگتن پست در سال 2011 عمل استفاده شده است به طور قابل توجهی بیشتر به هدف قرار دادن فروشندگان مواد مخدر از تروریست ها. در آن زمان از این مقاله Patriot Act استفاده شد 1,618 موارد دارو و فقط 15 تروریسم موارد است.

به گزارش BuzzFeedبایدن علنا گرفته شده و اعتباری برای قانون پاتریوت در بسیاری از موارد است.

“من معرفی تروریسم در لایحه سال 94 است که تا به حال بسیاری از این چیزهایی که در آن” بایدن گفت: در سال 2001 اشاره به Omnibus مبارزه با تروریسم عمل 1995.

در سال 2002 بایدن ادعا کرد که دادستان کل John Ashcroft نام او را به تایید می کنند که قانون میهن پرستی بود که اساسا خود را در سال 1994 جرم لایحه.

“عمران آزادی خواهان مخالف بودند به آن. درست بعد از سال 1994 و شما می توانید درخواست دادستان کل این دلیل که من یک تماس زمانی که او معرفی Patriot Act. او گفت: “جو من معرفی عمل اساسا به عنوان شما آن را نوشته و در سال 1994.'”

قابل توجه رئیس جمهور سابق بیل کلینتون که امضا 1994 جرم لایحه به قانون ادعا کرد که آن را قابل ملاحظه ای تشدید مشکلات آن در نظر گرفته شده برای رفع.

اگر چه بایدن رای دادند Patriot Act در سال 2001 او حمایت محدودیت قانون است. برای مثال او گفت که در سال 2001 بود که او به نفع با استفاده از قانون به جمع آوری تلفن سیاهههای مربوط نیست اما محتوای این تماس.

در هر بورسی, مجلس سنا رای دادند در روز چهارشنبه به گسترش قدرت از قانون پاتریوت اجازه می دهد تا نظارت از آمریکایی ها در حال دیدن سایت اینترنت و جستجو در تاریخچه; اصلاحیه برای جلوگیری از چنین نظارت و موفق به عبور فقط یک رای. مک کانل گفته راند گسترش همراه با کمک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را که ظاهرا با هم کار به گسترش قدرت از وکیل ژنرال ویلیام Barr. به عنوان Jalbi قبلا برجسته بر ابراز حمایت از قانون پاتریوت و همچنین انتقاد از نظارت بر اطلاعات خارجی عمل برای آن ادعا restrictiveness.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>