جدید نهالی که کاشته شده در کنار جاده دارای تلخ بقا است. اما آنچه این شهروندان را تضمین 350 آنها شکوفا شده به شکوفایی درختان! #بنگلور

Usually هر شهروند به رهبری کشت و زرع درایو بسیار کمی وجود دارد که فکر می کردم با توجه به سرنوشت نهال—هر کس فقط امیدوار است که این کارخانه قادر خواهد بود برای حفظ خود مانند دیگران در جاده ها است.

که دور از حقیقت چون نهال را تلخ بقا و نیاز به پرورش قبل از آنها می تواند به رشد هاردی گیاهان. جدا از آبیاری و پیرایش آنها را نیز حیاتی برای اطمینان از منطقه که در آن آنها کاشته امن است از انسان مداخلات و نه مورد استفاده برای پارکینگ.

جالب است که در سال 2016 این دغدغه منجر به توسعه بتن طرح توسط Vasanthanagar ساکنان رفاه انجمن (VRWA) قبل از آنها شروع به کشت و زرع درایو برای افزایش پوشش سبز در مستعمره خود.

چهار سال بعد خود دقت و تلاش را تضمین است که 99 درصد از 350 درختان کاشته شده توسط انجمن در حال زنده ماندن.

“نزدیک به 350 گیاهان مختلف گونه های بومی مانند honge چریش sampige و basavan pada (همچنین به عنوان شناخته شده پروانه درخت) را برای سرسبزی است که در حال حاضر شکوفا در منطقه” اطلاع Balasubramanya R یکی از اعضای هسته گروه به بهتر از هند است.

انگیزه را سازگار با محیط زیست گام در اطراف آمد در سال 2016 زمانی که این شهر یک بار شناخته شده به عنوان ” باغ شهر,’ شاهد یکی از داغترین تابستان در این دهه است.

“روزنامه شد برجسته چگونه درخت قطع شد که منجر به افزایش درجه حرارت و چند تن از اعضای این گروه که به گفته ساکنان این منطقه برای تقریبا 20 سال همچنین توافق کردند که کاهش پوشش سبز بود و هشدار دهنده” سهام Balasubramanya.

به جای شکایت در مورد وضعیت Balasubramanya تصمیم گرفت برای رسیدگی به آن و آوردن یک راه حل است. آن را تنها یک ماده از چند بحث قبل از دوستان خود را در هیئت مدیره به کاشت درخت.

در اینجا چگونه کار طرح:

برای شروع با انجمن رو اجازه لازم را به کاشت درخت در جاده ها از Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP) و منابع رایگان از دانه های محلی و سازمان های غیر دولتی. به آنها تقسیم منطقه به چهار بخش و اختصاص داوطلبان به هر منطقه. داوطلبان شناسایی مکان برای حفر چاله ها و دانه های گیاهی.

“ما برای بررسی یک منطقه بدون زهکشی منهول پارکینگ و اتصالات کابل به طوری که در آینده هیچ گیاه را باید قطع شود. اما مهمترین وظیفه دلهره آور برای متقاعد کردن ساکنان به استفاده از مناطق خارج از خانه های خود و همچنین آنها را در هیئت مدیره به دنبال پس از درختان می گوید:” Balasubramanya.

کل این فرایند شناسایی نقاط حدود سه ماه. بعد از سه هفته اختصاص داده شد به حفر چاله که اعضای استخدام کارگران.

در نهایت در 23 مارس سال 2016 250 گیاهان کاشته شد به طور همزمان در تمام مناطق چهار. صحبت در مورد روز Balasubramanya می گوید: “ما ثبت شرکت در حدود 100 نفر که کار کرده و نزدیک به 12 ساعت برای تکمیل feat.”

او اضافه می کند که کاشت درختان بود و نه به چالش کشیدن بخش ساخت مطمئن شوید که آنها باقی می ماند سالم و نمی میرند شد.

در هشت ماه اول 15 درصد از گیاهان تبدیل ناسالم و حتی برخی از درگذشت به علت عدم وجود نور خورشید و یا خاک فقیر. پس از شناسایی این گیاهان اعضای ساخته شده مطمئن شوید که به توجه اضافی به آنها و حتی replanted برخی از.

“آن بود و در کل تلاش تیم از ساکنان تمام گروه های سنی. ما موفق شد نه تنها کاشت این درختان و همچنین در حفظ و نگهداری آنها. شخصا صحبت آن را یک تجربه بزرگ برای من می گوید:” سونیل یکی از داوطلبان.

هنگامی که گیاهان به شکل سالم درختان اعضای کاشته 100 بیشتر در درختان در فوریه سال گذشته است.

فعالیت هایی مانند آبیاری د-وجین و پیرایش گیاهان و تمیز کردن منطقه اطراف درختان را در حال حاضر تبدیل به یک روزمره مراسم برای شهروندان در طول تابستان از فوریه تا ژوئن. بقیه سال و گیاهان و حفظ خود است.

اگر شهروندان در سراسر هند نشان می دهد مشابه و تعهد مانند اعضای VRWA پس ما قطعا می تواند افزایش پوشش سبز!


همچنین بخوانید: این 49-YO مادر تنها کاشته شده 2 میلیون درخت در سراسر 22 روستاهای!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im