درست مثل شکسپیر بازیگران مانند پاتریک استوارت در حال تکیه بر تئاتر در یک بحران

سر پاتریک استوارت در SiriusXM استودیو هالیوود در فوریه 13 سال 2020 در لس آنجلس. اما مک اینتایر/گتی ایماژ

بازیگران مانند بقیه از ما به دام افتاده در خانه های خود و بی حوصله است. اما بر خلاف بقیه از ما, بازیگران معمولا خانه های بزرگ و وفادار دستیاران شخصی برای کمک به جبران خستگی خود را به عنوان به خوبی به عنوان منابع قابل توجهی از مهارت از قرعه کشی به منظور سرگرم کردن خود و دیگران. به عنوان همه گیر شده است ادامه داد: برای ایجاد اجتماعی فاصله یک ضرورت ستاره مانند سر پاتریک استوارت گرفته اند به خود کانال های رسانه های اجتماعی به طور مختصر قطعه ارائه تسکین دهنده تفسیرهای کلاسیک آثار شکسپیر است. و به هر کس شده است بارها و بارها اشاره به تازگی و در حالی که او در قرنطینه شکسپیر نوشت: King Lear.

بیش از آخر هفته سر پاتریک استوارت در زمان به توییتر به تلاوت Shakespeares 116 غزل و پاسخ بوده است بنابراین به شدت مثبت است که او در حال حاضر با شروع از آغاز شکسپیر غزل خروجی به خواندن یک غزل یک روز.

همچنین نگاه کنید به: اجازه دهید درک نقاشی های لوئیس بورژوا کاهش خود را همه گیر اضطراب

به طور مشابه, آغاز روز سه شنبه شب در 6 p. m. EST, یک سری از اجتماعی-دورى بازیگران و هنرمندان خواهد به زندگی می کنند در Instagram به منظور انجام یک سری از تک گویی به عنوان بخشی از “ویروسی تک گویی” پروژه. برخی از بازیگران درگیر شامل daveed را از دست Diggs, Michael Shannon, Clark Gregg, کریستوفر مینتز-Plasse, دیلن بیکر, Danny Pudi and Josh Hamilton.

گفته می شود که در زمان بحران شدید تنها چیزی است که هر فردی می تواند انجام دهد این است که همچنان به کمک هر چه او در حال حاضر ارائه به جهان است. اما در مورد برخی از مشاهیر ایم که پرداختن به کروناویروس آنلاین این طرز فکر منجر به برخی واقعا عجیب و غریب محتوا است که به بیننده تصور کسی انجام حداقل.

به عبارت دیگر نمایشی رفتار می آید در بسیاری از اشکال و اندازه و سطح مفید و مشاهیر کاملا خوش آمدید به قرار دادن خود را استماع نوار در Instagram اگر آن را می سازد خود و طرفداران خود را احساس بهتر است. آنها فقط باید همچنین توجه داشته باشید که کمک های مالی به مبارزه عمومی نیز راه های موثر برای کمک به, همراه با انجام یک هملت گفتگو با خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>