‘جهان ژوراسیک’ مدیر می گوید ترک ‘جنگ ستارگان: قسمت نهم’ بود ‘ضربه’

جهان ژوراسیک مدیر Colin Trevorrow در اصل میله میله مستقیم فیلم نهایی در اسکای واکر, حماسه, اما در نهایت مجبور به گام به دور از جنگ ستارگان: قسمت نهم. این فیلم آمده است و رفته اما Trevorrow است صحبت کردن در مورد آنچه رفت که باعث شد او را به مجبور به ترک این پروژه چیزی به نام او “پس از سانحه.” خروج از ظهور اسکای واکر شد نه به عنوان نمایشی به عنوان دیگر داستان در مورد مدیران ترک برخی از تصاویر متحرک و آن بود و نه دوستانه.

مدیر با برخورد به تازگی به بحث در مورد همه چیز از جدیدترین Jurassic World ویژگی ملکو همچنین کشتی های او در اصل طراحی شده برای Star Wars است که بدیهی است که هرگز آن را به روی صفحه نمایش. Trevorrow دقیق مرحله که در آن او در سمت چپ این فیلم در سال 2017 و چه درس گرفت و از آن.

افزایش اسکای واکر هنوز در مراحل اولیه به عنوان Trevorrow به خاطر بودن در هنر و نوشتن بخش است. او نشان داد که راه او می خواست به را فیلم بود نه همان مسیر دیگر بالاتر یو پی اس های درگیر با تلنگر می خواست انجام دهد. در حالی که نامگذاری او به طور خاص آن را قبلا نشان داد که Trevorrow و جنگ ستارگان جورج لوکاس خالق ایده ها بودند که بیش از حد متفاوت از یک دیگر قادر به کار با هم در قرار دادن منسجم ،

Colin Trevorrow attends the premiere of Jurassic World
  کوین زمستان / گتی ایماژ

“این کاملا امکان پذیر است برای دو نفر برای دیدن دو کاملا مسیرهای مختلف از طریق جنگل. که فقط یک تجربه است که بدیهی است که شما می توانید تصور کنید می توانید آن را به نقطه که پس از سانحه هنگامی که وجود دارد چیزی است که شما در مورد مراقبت است که مقدار و شما سرمایه گذاری کرده ایم که بسیار در آن است. اما یکی از چیزهایی که شما قبول هنگامی که شما را در هر نقش در فیلم, به ویژه هنگامی که شما را تبدیل به یک قصه وجود دارد که میخوام heartbreaks. تاپیک میخوام خرد کردن نا امیدی و پس از آن وجود دارد gonna be پیروزی و امیدوارم آنها تعادل را در پایان.”

در نهایت کارگردانی کار رفت و به J. J. Abrams که گروگان نیروی بیدار در 2015. Trevorrow مناظر به سرعت تبدیل به جهان ژوراسیک عاقبت Fallen Kingdom که فرود در تئاتر در سال 2018 است. با وجود نه wooing مخاطبان و منتقدان به عنوان مقدار به عنوان اصلی Fallen Kingdom هنوز هم ستاره ای در دفتر جعبه racking در بیش از 1.3 میلیارد دلار.

Trevorrow نیست تنها مدیر که تا به حال مسائل درون Star Wars حق رای دادن. Rian Johnson اسکریپت نوشت و کارگردانی قسمت هشتمو با وجود هرگز اجازه رفتن از تولید او هنوز هم در مواجهه واکنش از طرفداران طولانی مدت که احساس خود را بدترین نهایی سه گانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر