در ماه ژوئن پرفروش انجام یک پیام برای همه ی ما دست در

2020 Movie Release Schedule Wonder Woman Soul Candyman Top Gun

ماه ژوئن بود به بهترین تابستان فیلم پرفروش فصل تا COVID-19. خاک رس انوش/است Warnerbros.

تحت شرایط عادی ما می شود حفر به باز کردن آخر هفته روز یادبود دفتر جعبه اعداد به صورت جهانی نهم , سریع و خشمگین, فیلم. راش فکر می کنم قطعه به تصویر می کشد سلامت و یا عدم آن از حق رای دادن خواهد بود هدف قرار دادن اینترنت در طول هفته. سیل از الگوهای رفتاری را دنبال کنید که ما reveled در دیوانگی محض از مسخره و در عین حال سرگرم کننده حق رای دادن. تمام خواهد تنظیم به شکل رد پا از پاپ-فرهنگ نفوذ است. سپس ما خودمان را آماده به انجام همان در ماه ژوئن که می شده اند در این تابستان بیشتر بسته بندی شده ماه از فیلم های پرفروش.

افسوس که این شرایط عادی است. Coronavirus همه گیر شده است از بین برود جرم moviegoing از ماه مارس و ادامه خواهد داد به انجام این کار تا زمانی که شعار‘s 17 جولای ورود در اولین. نه تنها این مهم ضربه به صنعت تئاتر بزرگ و کوچک و مخاطبان است که عاشقانه در حمایت از آنها بلکه برای ادامه رشد فیلمسازی. ژوئن می توانست اوج یک monumentally موفق تابستان; در حال حاضر آن وجود دارد و فقط به عنوان یک اگر.

ما را دیده اند بسیار پیش بینی Wonder Woman 1984 (5 ژوئن), Jordan Peele-تولید بازسازی از محبوب ترسناک فیلم Candyman (June 12), پیکسار روح (June 12), Judd apatow آمده و پیت دیویدسون, پادشاه استاتن آیلند (جایگزین به PVOD), تام کروز Top Gun: Maverick (26 ژوئن) و فیلم اقتباسی از Lin-مانوئل میراندا برادوی آمار در ارتفاع (26 ژوئن). قرار دادن یکی دیگر از راه: یک زن رهبری دربارهی فیلمهای راه اندازی مجدد یاد آفریقایی به رهبری آمریکا وحشت حق رای دادن پیکسار اولین سرب سیاه, ویترین برای یک غیر سنتی منجر مرد بسیار پیش بینی میراث عاقبت و اقتباس از متنوع موسیقی معوق شد.

همچنین نگاه کنید به: یک بازی ورق برای ‘شعار’ کریستوفر نولان در “جاه طلبانه ترین فیلم”

در حالی که این فیلم در نهایت راه خود را در مقابل بینندگان در یک فرم و یا دیگری آن را سخت به ساکن نه بر آنچه از دست داده بود. دوستیابی تمام راه برگشت به استیون اسپیلبرگ Jaws 1975, تابستان فیلم پرفروش فصل زمانی است که روند و مد ها که تعیین می کند برای تلفن های موبایل به عنوان کارگردان کیف پول ما—اولین فرم را نگه دارید. اولین جنگ ستارگان منجر به یک انفجار علمی تخیلی در اواخر دهه 1970 و 80 و مالی مبارزات غربی در حدود همان زمان سرنگون ژانر به عنوان هالیوود نقد شدنی در بانک. تابستان فیلم فصل است که کانون برای این صنعت اثر موج دار شدن.

به عنوان مورد برای بسیاری از صنایع و پیشرفت اجتماعی در هالیوود بوده است آهسته و تدریجی. اما آن اتفاق می افتد. هیچ تضمینی وجود ندارد که در ماه ژوئن پرفروش شده اند گواهی گیشه موفقیت, اما امیدوار بودند بالا برای چشم انداز خود را. حرکت پی در پی بازدید شامل انواع جدید از چهره های پیشرو در ارتفاع سالانه moviegoing ممکن است در طلیعه فوری یا جارو را تغییر دهید اما آن را ساخته اند غیر قابل انکار کرد. که می تواند ادامه داد: برای هموار کردن مسیر جایگزین برای تلفن های موبایل و ارائه تاسیسات در میان به طور فزاینده فرار بار.

فیلمسازی است که تقلیدی کسب و کار که در آن یک فرمول برنده است مهندسی معکوس توسط این رقابت است. موفقیت begets موفقیت است. چه نوع از پیام فرستاده خواهد بود اگر در تعجبم که زن 1984 صدر اصل را در سراسر جهان فروش بلیط? یا Candyman شکست به عنوان بعدی از یک محل آرام? و یا در ارتفاعات قرار دادن La La Land پول ؟ هر پیام است که می شده اند با صدای بلند و روشن در این تابستان خواهد بود و به جای سکوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>