June Diane Raphael ادویه “مجنون زنان” او نقش

June Diane Raphael

“برای بسیاری از زنان در زندگی در چنین misogynistic فرهنگ وجود دارد بسیار انضباط زنان باید” June Diane Raphael می گوید ناظر. “چیزی که من خیلی در مورد یک شخصیت مانند گیل و یا شخصیت های دیگر که در حال مجنون است که آنها را وادار به زندگی در خارج از آن حد و مرز است.” جزوه

June Diane Raphael صدا نیست مانند کسی که در آغوش گیر. “من انجام خوبه” بازیگر می گوید, تماس از لس آنجلس که در آن او را تحت مستند با شوهرش Paul Scheer و بچه های خود را. “من بازمانده نه پر رونق است.”

هنگامی که لا تعطیل اوایل سال جاری رافائل و بازیگران از Netflix بکشد فضل و فرانکی بودند میدوی را از طریق تیراندازی نهایی خود را در فصل. بازیگران آنجا برگزار زنده جدول جزئیات یکی از قسمت در زوم و به ادامه کار در قسمت های آینده که در اصل مجموعه ای به هوا در سال آینده وجود دارد اما هیچ کلمه و در عین حال در زمانی که تولید می تواند از سر گرفت. که بدان معنی است که رافائل تا وقف مجدد زمان خود را به در حال اجرا یک نسخه مجازی از جین باشگاه کاری برای مادران که او تاسیس. آن را به انجام (و آن را کمک به بسیاری از مردم) اما این بازیگر آماده است تا دوباره در مقابل دوربین.

“من فکر نمی کنم من رفته از این مدت طولانی بدون انجام و من شروع به گرفتن واقعا خارش و نگران آن” رافائل اذعان به ناظر. “من واقعا می خواهید برای رسیدن به. من قطعا درگیر در بسیاری از چیزهای دیگر من در مورد پرشور و که من در مورد مراقبت از, بنابراین من یک تن از منافع دیگر اما من می گویم که بازیگری برای من همیشه شماره یک است. این چیزی است که من عشق را به انجام بیشتر از هر چیزی و من شروع به واقعا ارزو رفتن به عقب و پس از آن انرژی است. آن را بسیار اعتیاد آور است. آن را واقعا مانند یک دارو. من قطعا در برداشت.”

همچنین نگاه کنید به: ‘توجه داشته باشید’ Soars در آن ترقه اسکریپت بازیگران و جهت

Coronavirus همه گیر نیز منتقل انتشار رافائل جدید, فیلم, توجه داشته باشید, به VOD. در این فیلم به کارگردانی Nisha susan mccann و از امروز رافائل کوچک است اما standout در نقش گیل یک زن کمک به مدیریت زندگی و زندگی حرفه ای از خواننده پاپ فضل Davis (Tracee Ellis Ross). گیل بخشی از گریس بالا-طراحی لوکس-زندگی پر اگر چه او کار نمی کند تا آنجا که سالن در اطراف فضل عمارت و به او بگویید دستیار مگی (Dakota Johnson) چه برای انجام بعدی. او در عین حال یکی دیگر از رافائل امضای تر از زندگی شخصیت های که بازیگر jovially اشاره به عنوان “مجنون زنان است.”

“نیش و من صحبت های زیادی در مورد زمانی که شما در اطراف این لیست افراد مشهور و آنها باید مردم را همراهان و شما فقط مانند” شما چه کسانی هستند ؟ چرا شما اینجا هستید ؟ چرا شما هنوز هم پرداخت می شود?'” رافائل می خندد. “سبک خود را یک دهه ، و شما متوجه آنها در اینجا به دلیل آنها همیشه اینجا بوده است و آنها این عجیب و غریب امنیت پتو برای ستاره. من خیلی مجذوب است و این کسی است که از انجام حداقل کار و بنابراین به لحاظ روانی امیدوار بشم به فرود این کار که در آن او را به انجام احتمالا ده دقیقه کار در روز است. من دوست داشتم که. من عاشق نشان دادن شخصیت یک زن که تنبل که همه خارج شدن. به من که واقعا جالب بود و بسیار سرگرم کننده را به بازی.”

او می افزاید: “من واقعا تا به حال حمایت از نیش و اعتقاد و اجاره نامه او به من داد به بازی کنید و سعی کنید همه چیز و به من ایده های خود را به جدول شگفت انگیز بود. که همیشه نمی افتد و هنگامی که آن را می کند و شما احساس حمایت خود را از مدیر خلاق باشید و سعی کنید به شکست گاهی این چنین خاص و منحصر به فرد را تجربه کنند.”

June Diane Raphael stars as Gail in The High Note, out today on VOD

June Diane Raphael ستاره به عنوان گیل در بالا توجه داشته باشیداز امروز در VOD. گلن ویلسون/ویژگی های تمرکز

در حالی که رافائل کار در فضل و فرانکی, Netflix طولانی ترین در حال اجرا سری بیشتر چشمگیر, کج, تاریخ خود را در کمدی آشکار است در بالا توجه داشته باشید. اگر وجود دارد یک موضوع است که متصل به تمام شخصیت او هر دو خنده دار و جدی این ایده که زنان نباید به تصویر کشیده شده روی صفحه فقط یک چیز است.

“برای بسیاری از زنان در زندگی در چنین misogynistic فرهنگ وجود دارد بسیار انضباط زنان باید” بازیگر توضیح می دهد. “جلوگیری از خود را از انجام و همه چیز گفتن و حفظ ظاهر خود را. بسیاری از ما نیاز به جا به. آنچه من خیلی در مورد یک شخصیت مانند گیل و یا شخصیت های دیگر که در حال مجنون است که آنها را وادار به زندگی در خارج از آن حد و مرز است. شخصا آن را واقعا طراوت. و بسیاری از زنان من می دانم که آنقدر بی وقفه جذاب و پیچیده و ناقص و شجاع و اشتباه رهبری در زمان و خنده دار و مسخره و تمام انواع چیزهای بنابراین به طور کلی من برای پیدا کردن آن طراوت زمانی که ما می بینیم نمایندگی از زنان که در خارج از آنچه که ما لزوما انتظار می رود.”

رافائل کرده مجدانه در طول سال به گسترش این بازنمایی زنان در تلویزیون و فیلم و همچنین در کمدی صحنه, اما او را نیز گرفته و عمل واقعی به دنبال تغییر در دنیای واقعی است. سال گذشته رافائل و کیت, سیاه, همکاری نمایندگی: زن راهنمای در حال اجرا برای دفتر و تغییر جهان, راهنمای کتاب برای زنانی که امید به اجرا سیاسی. این کتاب که رافائل الهام گرفته شده بود برای نوشتن به رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات همچنان به نگه داشتن وزن به عنوان رویکرد ما در ماه نوامبر.

Actors Tracee Ellis Ross and June Diane Raphael with screenwriter Flora Greeson on the set of The High Note

بازیگران Tracee Ellis Ross and June Diane Raphael با فیلمنامه فلورا Greeson در مجموعه ای از توجه داشته باشید. گلن ویلسون/ویژگی های تمرکز

“گاهی اوقات این خبر چرخه در حال حاضر می تواند یک تصویر که کاملا دقیق” رافائل یادداشت ها. “البته زنان بیشتر از همیشه در کنگره است. میان دوره ای صورتی موج خیلی هیجان انگیز بود و بازی-تغییر—و در عین حال من فکر می کنم گاهی اوقات آن را رنگ یک تصویر مانند ” ما آن را انجام داد!’ که این اتفاق افتاد و آن را انجام داده است. اما به عنوان ما می بینیم در حال حاضر وجود دارد خیلی بیشتر کار که باید انجام شود. زنان کمتر بالا و پایین انتخابات. این چیزی است که من فکر می کنم هر روز. چه خواهد بود در حال حاضر بیشتر زنان در پست های مدیریتی با نمایش دقیق در دولت ما. من به طور کامل در آن اعتقاد دارند و من فکر می کنم آن را لزوما و به صورت کاملا صادقانه موضوع مرگ و زندگی است. وجود دارد در حال حاضر تحقیقات در مورد پاسخ به این بحران در کشورهایی که زنان در بیشتر نقش های رهبری و آن را بسیار قانع کننده است. من فکر می کنم این کتاب در ادامه به بسیار مرتبط است.”

در حالی که او مطمئن نیست که آیا کتاب دیگری در آینده رافائل است با استفاده از زمان خود را در طول مستند به نوشتن. و در حالی که آن را ناامید کننده است که توجه داشته باشید نمی خواهد ضربه سینما به عنوان اصل در نظر گرفته رافائل خوشحالم که مخاطبان خواهد دریافت یک طعم و مزه از چیزی گرم دل و مثبت در طول یک دوره از چنین آشفتگی و استرس است.

“من دوست دارم برای دیدن بازیگران در فرد و رفتن به یک مراسم افتتاحیه و احساس می کنید که انرژی و تماشای آن را با مخاطبان,” او می گوید. “وجود دارد هیچ چیز مانند آن. و من دوست دارم به جشن فیلم چون من واقعا به آن افتخار می کنم حتی اگر من فقط یک بخش کوچک در آن است. اما در همان زمان من هم فکر می کنم این فیلم خاص است و چنین احساس خوب, فیلم, و من در واقع خیلی خوشحالم که مردم باید دسترسی به آن را از خانه های خود در طول این زمان دشوار است. آن را احساس می کند مانند یک واقعی ارائه و یک هدیه واقعی.”

توجه داشته باشید در دسترس است بر روی تقاضا جمعه, مارس 29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>