‘Jumanji’ بازگشت به هند

دهلی نو: صدها نفر از میمون ها گرفته اند و خیابان های اطراف هند کاخ ریاست جمهوری که منجر به یک حیوان توهین آمیز و بهره گیری از خیابان ها خلوت به عنوان کشور همچنان تحت یک coronavirus مستند.

با هند 1.3 میلیارد جمعیت و ده ها میلیون نفر از اتومبیل های آشکار خود را با غیبت های ولگرد و حیوانات اهلی و حیات وحش منتقل شده است برای پر کردن جای خالی در حالی که همچنین مبتلا به این بیماری همه گیر خرید اینترنتی.

طاووس در بمبئی

در پایتخت مالی بمبئی, طاووس دیده شده است نشسته در بالای اتومبیل های پارک شده نمایش دیدنی قطار.

میمون ها در دهلی نو

در دهلی نیروهای میمون ها در حال حاضر اجرا بر روی دیوارهای Rashtrapati بهون ریاست جمهوری مرکب گذشته نظامی سپاه پاسداران و به این اساس از وزارتخانه ها و دیگر ساختمانهای دولتی.

میمون نشسته در کنار جاده ای در دهلی نو در تاریخ 8 آوریل سال 2020 است. – صدها نفر از میمون ها گرفته اند و خیابان های اطراف حضور در کاخ پیشرو یک حیوان توهین آمیز و بهره گیری از ترک شهرستانها به عنوان غول پیکر در کشور باقی مانده است در یک بیماری همه گیر مستند. با هند 1.3 میلیارد جمعیت و ده ها میلیون نفر از اتومبیل های آشکار خود را عدم وجود حیوانات وحشی منتقل شده است برای پر کردن جای خالی در حالی که همچنین مبتلا به کروناویروس خرید اینترنتی. (عکس از پول SHARMA / AFP)

“آنها در حال سرقت خیلی بیشتر اما هنوز تهدید انسان” گفت: یک افسر وظیفه در کاخ ورودی.

این میمون Rhesus میمون ها — که اغلب ربودن غذا از خریداران کیف — مدت طولانی است که یک مشکل در پایتخت اما گزارش شده است برخی از وارد شدن به ساختمان های اداری در طول مستند.

حیوانات دیگر نیز جسارت توسط coronavirus محدودیت در انسان که تنها مجاز برای مواد غذایی و اقلام ضروری.

خرس سیاه در هند

هیمالیا خرس سیاه در هفته گذشته سرگردان به گنگتک پایتخت دولت شمال شرقی هند, ورود به ارتباطات و مجروح شدن یک مهندس رسانه ها گزارش شده است.

گرسنه دستگیر میشوند

هند خدمات جنگل افسران در ضمن به اشتراک گذاشته اند فیلم در رسانه های اجتماعی از فیل trundling گذشته توقیف مغازه ها در امتداد خیابان ها خلوت.

اما این مستند نیز مرگبار برای برخی از حیوانات.

اسب در کلکته

چهار اسب به طور معمول مورد استفاده برای گردشگری کالسکه سواری در نزدیکی کلکته را نقطه عطفی یادبود ویکتوریا اند و از گرسنگی در روزهای اخیر فعالان حقوق حیوانات گفت.

اسب جمع آوری در یک جاده خلوت در یک منطقه مسکونی اعلام کرد به عنوان یک منطقه قرمز برای coronavirus توسط مقامات در دولت تحمیل سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus در سرینگر در 8 آوریل سال 2020 است. (عکس Tauseef مصطفی / AFP)

برخی از 115 اسب که زندگی خود را به دست کشیدن واگن bedecked با گل و بادکنک بودند از چپ به دفع کردن برای خود پس از دولت دستور خاموش شدن, Sushmita Roy, سخنگوی عشق و مراقبت از حیوانات گروه به خبرگزاری فرانسه گفت.

“آنها در حال تبدیل شدن به بیمار. ما از ترس بسیاری از مرگ خواهد شد در روزهای آینده در صورتی که مواد غذایی,” او گفت:.

صاحبان واگن می گویند آنها هیچ پول برای اسب پس از دستور خارج خیابان.

“ما در حال پیدا کردن آن دشوار است برای تغذیه خانواده ما. چگونه می تواند ما را تغذیه اسب ؟ ” گفت: یکی صاحب آفتابی.

هند ارتش ولگرد گاو و سگ و همچنین آزادی را در سراسر شهر تقاطع ها و علوفه در سطل زباله, اما حتی کسانی که تکه ناپدید شده اند به عنوان رستوران ها و مغازه ها بسته اند.

Aditi بادام از شیک بنیاد در Noida در خارج از دهلی نو گفت: پناهگاه مانند خود در تلاش بودند برای تغذیه حیوانات خود را و دیگر دستگیر میشوند در طول مستند.

او بنیاد شده است افزایش دریافت شماره از تماس در مورد رها سگ و حیوانات خانگی که او گفت: تا به حال تبدیل شدن به یک “موضوع مهم”.

“این سخت تر شدن روز به روز در اینجا” بادام به خبرگزاری فرانسه گفت و اضافه کرد که دستگیر میشوند در نزدیکی دفتر بلوک از شرکت های چند ملیتی و شرکت های برون سپاری در شهر گرسنه بودند که همه بسته شده بود پایین

منبع: خبرگزاری فرانسه


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>