جولین کیسینجر Flaunts Underboob در نحیف موقت بالا لباس شنای زنانه دوتکه

جولین کیسینجر مشترک وسوسه انگیزی جدید Instagram دیروز عکس و مدل نشان داد او را به شکل موقت در بالا به او اشاره به آن در عنوان ، کوچک بالا اجازه او به نمایش گذاشتن رخ و underboob و او مشترک سه جرقه بزند در این مجموعه است.

در عکس اول او ایستاده بود با بدن زاویه دار به سمت دوربین. او تا حدی غوطه ور در آب استخر که او رسیده پایین لگن و او قرار داده و هر دو دست خود را بر سر او. جولین نگاه بیش در این دوربین با یک لبخند بر روی صورت خود را با لب های او بسته شده و او تراوش تن از لاسی vibes.

بالا به نظر می رسد به یک سفید بالای مخزن است که او در این مرکز است. او به ظاهر در جمع تسمه آن را به یک bandeau به سبک بالا و سجاف آنقدر کوتاه است که سینه او peeked طریق در پایین. او همچنین عینک کوچک سفید شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه پایین با یک منحنی کمر.

او موهای خود را به عقب کشیده و در یک موی دم اسبی و او سست چتری قاب صورت. قابل توجه نرم افزار آرایش نگاه تن شامل تیره مژه سایه چشم نقره ای, سیاه بوش در پایین درب و نور رژ لب صورتی. او همچنین accessorized با یک جفت ضخیم طلا گوشواره و یک دستبند بر روی دست راست.

این عکس دوم که بسیار شبیه به جز آن گرفته شد از یک زاویه کمی متفاوت.

و تصویر نهایی ارائه شده نزدیک ترین نگاه جولین آن را به عنوان یک بزرگنمایی در ضربه محکم و ناگهانی او را از سر به دور کمر کوچک.

عکس سری شده است دوست داشت بیش از 94,500 بار تا کنون با بسیاری از طرفداران او در نظر گرفتن زمان برای ترک پیام های خوب در بخش نظرات.

“به شما ارسال دوباره” نوشت: یک فن است.

“شما زیبا ترین خیره کننده ای تیره چشم های من تا کنون دیده ام!!!!” با خوشحالی گفت: یکی دیگر مشتاق جانباز.

دیگران در پاسخ به او عنوان.

“محض بیکینی یا نه شما هنوز هم نگاه بی عیب و نقص, دخترک معصوم,” بوده یک سوم پیرو.

“3. چگونه بسیاری از حالا آیا شما خود را ؟ این است که خود را در پشت محوطه استخر ؟ ” فکر کنجکاو رسانه های اجتماعی کاربر.

علاوه بر این, Julianne گرفتار طرفداران او توجه چهار روز پیش با یکی دیگر از آشکار photo. که در زمان او مطرح در کوچک سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه با یک نحیف بالا و شلاق زدن کف. بالا آنقدر کوچک است که سینه او نبود به طور کامل تحت پوشش و کون برجسته و ضخیم با تسمه v شکل به عقب. در عکس اول از مجموعه او ایستاده بود با شانه خود را رو به دوربین قرار می گیرد و یک دست بر سر او. او با لبخند و نگاه به سمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید