جولین هاف می پوشد یک تکه و طول می کشد یک پیاده روی با Nina Dobrev سگ

جولین هاف مشترک خیره کننده سری جدید از عکس در Instagram اواخر پنج شنبه شب. در عکس جولین دیده می شود در حال قدم زدن در چوبی بلند دنباله دار که به نظر می رسد به جایی در نزدیکی کوه با یک دریاچه بزرگ در این نزدیکی هست. او تنها نبود در راه رفتن جولین تا به حال شرکت در قالب او بهترین دوست, دوست, Nina Dobrev سگ ماوریک. او همچنین اعتبار عکس و عکاس کول فرگوسن.

در عنوان جولین صحبت در مورد چگونه او را “شدید اوج” داده اند راه به برخی از “شدید پایین” اما او موفق به “ماندن درست به راه” با پیدا کردن یک تعادل بین این دو افراط است.

او اعتبار خود را گسترش تناسب اندام برنامه KINRGY با کمک به او پیدا کردن صلح درونی. او به پایان رسید او طولانی پیام درخواست خود را پیروان آنچه که آنها را برای پیدا کردن تعادل در زندگی خود را.

جولین مشترک شش عکسهای جدید و در مجموع در آخرین Instagram به اشتراک بگذارید. تصویر اول نشان داد او به دنبال شوخی بیش از شانه خود را در Cole به موهای او پرواز کرد به چهره اش. Maverick ایستاده بود به سمت او خیره در یک نقطه به فاصله.

تصویر دوم بود که یک رسانه نزدیک از جولین خنده در حالی که به دنبال در دوربین موهای خود را پنهان بسیاری از چهره او. سوم عکس گرفته شده جولین به دنبال در دوربین رو با یک حیله گر بیان در چهره او. کول شات عکس از ران اواسط تا باد برداشته جولین مو به آسمان. پشت سر او کوه و دریاچه نگاه بی سر و صدا.

برای چهارمین تصویر, Julianne رو به دور از دوربین و به دنبال به سمت کوه های پنجم عکس خود را اسیر ایستاده وری دوباره او سرش را به سمت دوربین. تصویر نهایی شبیه به اولین با جولین پشت در چوبی دنباله. Maverick او پیوست و ایستاده چند پا است.

جولین نگه داشته و همه چیز طبیعی برای این عکس. او نمی پوشند بسیار, آرایش, اگر هر گونه امید بستن به او نشان دهد طبیعی به نظر می رسد خوب. او همچنین به طرفداران او یک نگاه اجمالی از او رابطه جنسی غنیمت بود که قابل مشاهده در عکس های متعدد هنگامی که دوربین در پشت او.

سابق america’s Got Talent قاضی به دست آورده توجه زیادی برای او ارسال. در کمتر از یک ساعت آن را دریافت بیش از 93,000 دوست دارد و بیش از 500 نظرات. چند قابل توجه افراد دوست و اظهار نظر در پست خود از جمله جنیفر آنیستون, Kelsea رقاصه و جاش برولین.

چند تا از جولین طرفداران کنجکاو به عنوان به که در آن عکس گرفته شد به عنوان آنها در چشم انداز اطراف او به خیره کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>