سابق وزیر مسکن جولیان کاسترو به نظر می رسد در MSNBC در روز یکشنبه و لعنتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus همه گیر Breitbart گزارش شده است.

کاسترو با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن حملات در چین در ابتدا برای پوشش تا شدت COVID-19 و پیشنهاد آن را به انحراف از فقدان رهبری در ایالات متحده است. سابق دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری ادعا کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را دولت “شکست خورده چشمگیری” در حفظ آمریکایی امن به عنوان ویروس شروع به رفت و برگشت جهان است.

“نگاهی به نیویورک زمانs cover امروز به فکر می کنم که ما در حال بسته شدن در از 100,000 مرگ و میر در این کشور بسیاری از این مرگ و میر است که نمی باید اتفاق می افتد که اتفاق افتاده است چرا که این دولت شد, آمادگی,” کاسترو افزود: با اشاره به انتشار تصمیم به افتخار coronavirus مرگ و میر در آن صفحه.

کاسترو ادعا کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند نقطه انگشت به کشورهای دیگر تا آنجا که آنها می خواهند اما نمی تواند جلوگیری از این واقعیت است که آنها آمادگی برای این بیماری همه گیر است که کشته 97,906 آمریکایی ها از بعد از ظهر یکشنبه.

“من با کسانی است که گفت: این یکی از بدترین شکست ها در تاریخ کشور ما است.”

کاسترو قبلا صحبت از مبارزات جامعه لاتین در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. به گزارش NBC News, کاسترو ادعا کرد که بسیاری از Latinos کار در خط مقدم از صنایع مختلف در حالی که بخش قابل توجهی صاحبان کسب و کار کوچک. در سراسر این دو دسته کاسترو گفت: این بیماری همه گیر به نظر می رسد که قرار دادن جامعه لاتین در “بدترین از همه جهان است.”

در هر عصر ایران, ملی, لاتینی و مهاجرت گروه های هدف در گرفت مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ در مارس و متهم کردن دولت او از “عدم Latinos.” در نامه این گروه را متهم به تهمت با استفاده از یک پتو مهاجرت بان برای منحرف کردن اذهان از نامتناسب اثر coronavirus در جوامع رنگ و مهاجران — به ویژه در اسپانیایی.

این نامه همچنین به نام در کنگره به تصویب Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند (مراقبت) قانون 2. سیسیلیا مونز مدیر سابق سیاست داخلی تحت باراک اوباما ابراز نگرانی است که بسیاری از مردم از مخلوط وضعیت خانواده ها و همچنین کارگران مزرعه — که اکثریت مهاجران — قطع شد و یا محروم از کمک های اولیه در اوایل مراقبت از بسته های.

“کنگره است که توانایی به مبارزه با هر دو ویروس و اقتصادی, مرکز شهر,” او گفت:. “هنگامی که ما را ترک مردم ما افزایش خطر برای همه ما است.”

همانطور که قبلا اشاره شد توسط سی ان ان ون جونز مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد با تمرکز بر جذاب به سیاه و سفید آمریکایی ها در تجارت به صورت لاتین به عنوان حمایت از او همچنان خود را تندرو رویکرد خود را در برابر جامعه برای دلجویی از پایگاه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im