جولیا رز هل مرزهای با سفید نابود و لگدمال بالا و بمب, پاپ, پمپاژ: ‘Chilllin’

جهان سری, فلاشر, جولیا رز زندگی بهترین زندگی و هل دادن مرزهای طول coronavirus بیماری همه گیر. او همچنان به هیجان طرفداران خود را با تصاویر است که متوقف کردن فقط کوتاه Instagram خط در انجمن.

در تصویر, جولیا ایستاده بود در آنچه به نظر می رسد یک اتاق ناهار خوری در کنار یک میز و صندلی در کنار یک آینه که آویزان بر روی دیوار. این Shag Mag بنیانگذار عینک کوچک سفید آستین کوتاه cropped تی شرت از Saint Laurent که هیچوقت به طور کامل پوشش آرئول اما کوتاه پوشاک متوقف شد و فقط از نشان مرکز خود است که باید آن را پاس Instagram استانداردهای. او زوج تقریبا رسوا بالا با کف که ممکن است بخشی از یک رشته شنای زنانه دوتکه و یا یک جفت شورت که آغشته به پایین در جلو و برجسته رشته در دو طرف که با افزایش بالا بیش از باسن او. برگ نشان داد جولیا نفرات میانی انحنا, باسن و تاریک خورشید بوسید پوست.

مدل عینک, سبزه, هایلایت عقب کشیده کثیف موی دم اسبی با موی چتری طولانی است که آویزان کردن در اطراف صورت خود را. او عینک دارای نور لرزان سایه چشم سیاه خط چشم و ریمل مژه و ابرو است که مجموعه ای بزرگ قهوه ای رنگ چشم. لب های او برهنه با درخشش براق. او sported نور-رنگ مانیکور روی ناخن های بلند و لهجه آنها را با چندین حلقه های مختلف. در دست او جولیا برگزار سرد قرمز و سفید و آبی popsicle که او licked با زبان او.

در عنوان کارآفرین نشان داد که او سرد و از او خواسته هر کس دیگری چه چیزی آنها انجام می دهند. او پیروان قدردانی کرد. حداقل 554,000 Instagram کاربران آمار “مانند” را فشار دهید برای بیان موافقت خود را از نگاه گاه به گاه جولیا به اشتراک گذاشته شده در اجتماعی فاصله. به علاوه بیش از 4,400 زمان برای نوشتن یک پاسخ برای این نظر بخش است.

“چرا شما با پوشیدن چنین تی شرت ؟” شوخی یک پیرو.

“کسانی که کاپیتان امریکا بستنی یخی به من در خلق و خوی همان” دوم جانباز اشاره کرد.

بسیاری از کسانی که در سمت چپ یک نظر تعجب وقتی Instagram را پایین پورنو شات برای نشان دادن بیش از حد نوک پستان.

“چگونه Instagram نیست این پایین” یک سوم فن پرسید.

“من نمی دانم چگونه این نیست, گرفته نشده است, اما من نه شکایت” فکر یک چهارم Instagram کاربر.

Inquisitr قبلا گزارش شده است که جولیا به تازگی در سمت چپ او پیروان حیرت زده کرد زمانی که او یک عکس از خودش به طور کامل لباس. در آن او ایستاده بود در خارج توسط استخر پوشیدن نارنجی minidress که به سختی خود را تحت پوشش انحنا پشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>