جولیا رز در معرض Underboob & شمار با موز

بسیاری از جولیا رز اخیر Instagram updates ترویج او انتشار Shag مجلهو او در آن را دوباره با یک ضربه محکم و ناگهانی دیروز که کاملا آشکار بود. عیار مطرح شده به صورت عکس و برداشته پیراهن خود را به معرض underboob و اضافه شده به شخص vibes با یک موز که او برگزار شد ،

مدل ایستاده در مقابل یک دیوار سفید برای چشم نواز ضربه محکم و ناگهانی است که به دست آورد بیش از 404,000 دوست دارد تا کنون. او عینک یک تی شرت سفید با یقه بالا با مجله نام تجاری در یک زرد جعبه مستطیل شکل بر روی قفسه سینه خود را.

این ççê ی gazed به طور مستقیم در دوربین با زبان او چسبیده و برگزار میوه در دست راست. او قرار داده و او دیگر انگشت شست در زیر پیراهن او و پس از بالا تحت فشار قرار دادند تا به فاش کردن بسیاری از سینه های استراتژیک دست و بازو قرار دادن سانسور نگاه او. حتی پس از تذکرات او نوک پستان peeked از طریق به عنوان جولیا نبود ترس به تست محدودیت های برهنگی حکومت بر روی پلت فرم.

علاوه بر این, جولیا تکمیل ساز و برگ خود را با یک جفت کوچک سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه پایین با پایین کمر است. خود را قهوهای مایل به زرد در تقابل با نور او پیراهن و صدای زیر شکم بودند ،

این احساس همچنین افزود لاسی vibes با نرم افزار آرایش. او sported, نور صورتی, سایه چشم براق, رژ لب ها و مژه ها. به علاوه تنها قابل مشاهده و لوازم جانبی او بسیار نازک choker گردنبند و حلقه در سمت چپ او اشاره گر انگشت.

این به روز رسانی شد دارای برچسب جغرافیایی در لس آنجلس, کالیفرنیا, به عنوان او احتمالا ماندم, به, برای coronavirus قرنطینه.

جدید به اشتراک گذاری ثابت شده است که بسیار محبوب است و بسیاری از طرفداران او را ترک کرده اند خوب تعارف در بخش نظرات.

“دیدن جدید خود را زیبا و روشن پست ها همیشه باعث می شود من خیلی خوشحال” gushed یک حامی.

“موز منبع بسیار خوبی از پتاسیم” نوشت: یک دوم تحسین و پیام خود را دریافت کرده است بیش از 80 را دوست دارد.

“من آن را برای کل سال” اعلام کرد یک سوم کاربران شبکههای اجتماعی با اشاره به یک اشتراک به انتشار.

“مورد نیاز این کار را در یک زمان مثل این..” نوشت: یکی دیگر پیرو.

علاوه بر این بمب ارسال شده به روز رسانی دیگر در مارس 12 لرزاند و همان پیراهن. به جز که او تنها کشیده پیراهن تا به او نشان underboob و او ایستاده بود در خارج توسط یک سخت بازپرسی کردن از مجله با یک کپی از Shag Mag قابل مشاهده به سمت چپ او. او همچنین لرزاند یک جفت از بالا waisted چیز ساییده شلوارک جین. جولیا انداخت تا به راست و جدا از لب های او در لاسی شیوه و چپ دست با او طرف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>