جولیا رابرتز می پوشد او را ملاقات توپ لباس شب ایستاده در حالی که بیش از یک وان پر از حباب

جولیا رابرتز عینک Met Gala توپ لباس شب ایستاده در حالی که بیش از یک وان پر از حباب به او التماس او پیروان رسانه های اجتماعی به ماندن در خانه در طول COVID-19 بیماری همه گیر. برنده جایزه اسکار ستاره بود به حضور سالانه fete برگزار شد در موزه متروپولیتن اما این رویداد به تعویق افتاد.

خیره کننده سینه ایجاد امکانات سه ردیف های متناوب سیاه و سفید لایه طل. بالا, سیاه, ردیف به پایان می رسد به طور مستقیم در لگن است. این است که با دنبال متناوب سفید لایه نازک مواد است که به پایان می آید در اطراف پشت زانو های خود را بالا و پایین ردیف از آغاز در آن سطح از رنگ. نهایی سطح سیاه و سفید از طل به پایان می رسد و فقط در بالای پا اما پرده به یک قطار دراماتیک که trailed بازیگر در این رویداد هیجان انگیز است.

جولیا برجسته موی بور است معمولی مدل دهید در یک موجی مد او گیسوان به طور چشمگیری جدا در سمت چپ و حلق آویز در مقابل چشم او در یک انفجار.

بازیگر دیده می شود در این تصویر در آنچه به نظر می رسد او شهر نیویورک Gramercy Park آپارتمان اگر چه جولیا نیست نشان می دهد که در آن عکس گرفته شده بود.

حمام دارای مایل به خاکستری-سفید کاشی های مترو با یک نمایش خیره کننده از شهرستان از فوق العاده بزرگ پنجره. همچنین ویژگی های یک وان حمام هایلایت شده توسط کروم قطعات و لوازم جانبی و آرایش تازه سفید ارکیده در یک گلدان.

جولیا التماس پیروان خود که آنها هنوز هم نیاز به ماندن در خانه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

این رویداد سالانه که ویترین بهترین های مد و خلاقیت برگزار نشد به عنوان برنامه ریزی شده در اولین دوشنبه در ماه مه. این رویداد که جشن لباس های موسسه در موزه متروپولیتن است و هماهنگ با همکاری رواجبود با تاخیر به دلیل بیماری همه گیر.

صحنه و لباس موسسه بهار نشان می دهد “در مورد زمان: مد و مدت” بود که موضوع جشن و سرور خواهد بود به تعویق افتاد تا اکتبر و اجرا خواهد شد و تا اوایل فوریه 2021 گزارش برش. جشن و سرور را فراهم می کند صحنه و لباس موسسه سرمایه گذاری برای سال. در سال 2019 این رویداد تولید بیش از 15 میلیون دلار و بلیط برای این رویداد را سال شد $35,000 هر کدام.

طرفداران محبوب فیلم سوپراستار که برنده یک جایزه اسکار برای تجسم خود را از Erin Brockovich در سال 2000 فیلم به همین نام عاشق تلفیق تصویر و قدردانی خود را برای زبان-در-گونه عکس 641,527 بار.

جولیا مشهور رفیق ریتا ویلسون, همسر تام هنکس, اشاره, “من ملاقات توپ لباس این ماه دوست داشتنی است sweatsuit با دمپایی فازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>