جولیا رابرتز فروش می رسد یدکی مالیبو خانه برای $8 میلیون

julia roberts

جولیا رابرتز به فروش می رسد یکی از سه مالیبو املاک. کوین زمستان/گتی ایماژ برای WarnerMedia

جایزه اسکار برنده جولیا رابرتز است لاغری پایین او مالیبو نمونه کارها املاک و مستغلات فقط یک نی نی. این بازیگر به تازگی به فروش می رسد یکی از سه خانه در شیک پوش, ساحل, محاصره, در یک under-the-رادار معامله.

رابرتز offloaded: سه اتاق خواب و دو حمام در مرتع پرورش احشام-سبک خانه برای $8 میلیون در بازار معامله به گزارش لس آنجلس تایمز. او خریداری نقطه Dume گریز در یکی دیگر از خارج از بازار فروش پنج سال پیش برای $6.84 میلیون.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان در نهایت حرکت خود را به لس آنجلس

یک هکتار ملک ویژگی های یک میدان بزرگ و باغ و سوارکاری حلقه رسیده است از طریق یک دریچه ورود. این 1,770 فوت مربع خانه به طبقه چوب جنگلی و در معرض پرتو سقف در سراسر وجود دارد و یک اتاق نشیمن با شومینه آجر.

در مالیبو خانه نیز اتفاق می افتد به واقع حق در سراسر خیابان را از رابرتز’ دیگر اقامت ساحل. رابرتز و همسرش, Danny Moder خریداری بلوف بزرگ-فیلم بالا از گریز برای $9.5 میلیون در سال 2003 و آن را کمی گسترده تر و لوکس تر از خانه او فقط به فروش می رسد.

جولیا رابرتز و دنی Moder هنوز هم خود را دو مالیبو خانه ، کوین Mazur/گتی ایماژ برای جشن هسته ای

رابرتز و Moder هنوز هم خود را یک خانه دوم در جای دیگر در مالیبو همچنین در نقطه Dume به آنها پرداخت می شود $3.9 میلیون دلار برای سه اتاق خواب و دو حمام خانه در این محله در سال 2017. به نظر می رسد آنها با استفاده از آن و مستغلات به عنوان یک اجاره ملک به عنوان آن ذکر شده بود برای گران $10,500 یک ماه در سال 2018 است.

رابرتز و Moder همچنین حفظ حداقل یک آپارتمان در نیویورک و آنها به تازگی خود را گسترش کالیفرنیا املاک و مستغلات فراتر از افق مالیبو. زن و شوهر scooped تا پنج داستان ویکتوریا خانه در سان فرانسیسکو که برای آنها پرداخت می شود $8.3 میلیون نفر است. این 6,245 فوت مربع سرای تاریخ, تمام راه برگشت به سال 1908.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>