downhill will ferrell julia louis-dreyfus

ویل فرل و جولیا لوئیس-دریفوس در سراشیبی. Jaap Buitendijk/Twentieth Century Fox Film Corporation

در سراشیبی یک مثال کامل از یک فیلم بد نیست که سرنخی در مورد چه نوع از فیلم آن را می خواهد. غیر ضروری (و شدیدا پایین تر) نسخه ای از تحسین سوئدی مدیر Ruben Östlund 2014 فیلم Force Majeure در مورد یک خانواده (شوهر و همسر و دو پسر) در کوه های آلپ فرانسه که تعطیلات اسکی قطع بهمن که جبران ناشدنی چالش ها و تغییرات ازدواج زن و شوهر, آن تلاش می کند به دنبال طرح اصلی اما این بار خانواده آمریکایی و پدر و مادر در حال رقت انگیز به تصویر کشیده شده توسط Will Ferrell و جولیا لوئیس دریفوس, هر دو آنها تزریق, تخت, طنز که در آن اصل ترحم استفاده می شود. زمان سراشیبی screeches به توقف پس از شکر خدا کوتاه 86 دقیقه آن را اضافه می کند تا چیزی از اهمیت اورجینال با تاثیر از دست رفته است.

همچنین نگاه کنید به: ‘عکس’ است خیلی بیشتر از فقط یک داستان عاشقانه-از-این-هفته

در روز دوم در دامنه پیت (فرل) و بیلی (Louis-Dreyfus) با داشتن یک ناهار میان وعده در قله کوه و رستوران هنگامی که عظیم بهمن, افسردگی یک تهدید کننده زندگی تن از برف در شام, خرابه مشترک می فرستد و همه گردشگران به تشنجات از ترور. کودکان به نوبه خود به پدر خود برای ایمنی اما او برداشت روی تلفن همراه خود را و فرار از صحنه در وحشت خود را نجات دهد.


سراشیبی ★★
(2/4 ستاره)
کارگردان: Nat Faxon و جیم راش
نوشته شده توسط: Nat Faxon and Jesse آرمسترانگ
بازیگران: Julia Louis-Dreyfus, Will Ferrell, میراندا اتو, Zoë چائو و ژاک جنگل
مدت زمان: 86 دقیقه.


بقیه فیلم قرار است به وقایع خانواده سرخوردگی زمانی که بزرگ خاندان ترک آنها را برای تضمین بقای خود است اما موضوع است که پروب های تاریک به اصطلاح مردم عادی در یک فاجعه طبیعی تبدیل به بیشتر از یک فیلم کمدی از یک درام و بسیار باهوش و یا سرگرم کننده در یک یا. Billie خواسته که پیت گزارش غفلت و بی کفایتی اما پیت نیست که شجاعت ایستادن به متکبر اسکی مقامات. هر اقدام خود را تبدیل به یک منبع بی اعتمادی و همسر خود را نمی خواهد به او اجازه دهید آن را فراموش کرده ام. جای تعجب نیست که کودکان خود را دیگر نمی خواهید به ترک هتل سوئیت ترجیح می دهند به تماشای فیلم در تلویزیون به جای. پدر و مادر خود را تبدیل به خسته کننده و به همین فیلم است. زاید شخصیت های سرگردان در داخل و خارج از اسکریپت کمک هیچ چیز نیست. جهت است که توسط Nat Faxon و جیم راش که هر دو از بازیگران طنز بدون الهام از حد و فیلمنامه توسط Faxon and Jesse آرمسترانگ فقط meanders را در اطراف و بدون هر گونه منسجم عناصر جایگزین تاثیرگذار زناشویی درگیری با احمقانه و بی ربط طنز روال است که آهسته روایت است. مثال: Billie سقوط از یک بانوان اتاق غرفه پس از مبارزه با بیش از حد بسیاری از بی دست و پا لایه از لباس اسکی. این صحنه به نظر می رسد وارد شده فقط به او چیزی سرگرم کننده برای انجام. Will Ferrell یک هنرمند طرح است که به اندازه کافی قوی بازیگر به حمل خواستار نقش که غالب خیلی زمان روی صفحه نمایش و نه جولیا لوئی دریفوس که کرایه بهتر در کوتاه طول می کشد در یک صفحه نمایش کوچکتر است.

در نیروی Majeure ازدواج ترک به دلیل شک و تردید شوهر خودخواهی را افزایش می دهد. در سراشیبی این تجزیه زیرا هر دو طرف به نوبه خود چنین unsalvageable bores—احتراق ناقص در یکی از ویژگی های طول فیلم است که بدتر از بیات پاپ کورن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im