قاضی که پرسید: پلیس به فایل شاه در دهلی خشونت منتقل

NewDelhi: این مرکز در پنج شنبه شب مطلع انتقال دادگستری Dr S Muralidhar از دادگاه عالی دهلی نو شد به پنجاب و هاریانا دادگاه عالی.

دادگاه عالی collegium توصیه کرده بود که انتقال او در فوریه 12. دادگاه عالی دهلی کانون تا به حال اعتراض به این انتقال پیشنهاد با پرهیز از کار برای یک روز در هفته گذشته.

عدالت Muralidhar سوم ارشد قاضی دادگاه عالی دهلی نو شد.

به ویژه در آخرین روز خود را به عنوان یک قاضی دادگاه عالی دهلی نو شد, عدالت Muralidhar گذشته بود قابل سفارش در امور مربوط به دهلی شورش.

یک نیمه شب جلسه برگزار شد و در محل اقامت خود در 12: 30 AM در فوریه 26, که در آن یک نیمکت متشکل از قضات Muralidhar و Talwant سینگ صادر شده جهت به پلیس برای اطمینان از امن عبور از بیمارانی که به دام افتاده است در Hind Al بیمارستان در شورش-تحت تاثیر قرار Mustafabad پس از 4 ساعت در روز 25 فوریه به بیمارستان های دیگر با امکانات بهتر.

‘ما نمی توانیم اجازه دهید یکی دیگر از 1984 سناریو اتفاق می افتد در این شهر; نه تحت تماشای این دادگاه” مشاهده عدالت Muralidhar درخواست تجدید نظر به مقامات دهلی دولت و مرکز برای رسیدن به قربانیان.

بعد در روز نیمکت شامل عدالت Muralidhar و عدالت Talwant Singht به کارگردانی پلیس دهلی را به تصمیم گیری در یک روز در مورد ثبت نام از شاه برای التهابی سخنرانی در برابر سیاستمداران مانند Anurag Thakur, Pravesh Verma, Abhay ورما و Kapil میشرا که به اتهام تحریک خشونت در دهلی نو.

به منظور تصویب شد در یک پیل ظ توسط فعال خشن فرمانده با وجود مخالفت سفت توسط وکیل عمومی Tushar مهتا که تا به حال به نظر می رسد برای پلیس دهلی.

عدالت Muralidhar خود را آغاز کرد عمل به قانون در چنای در سپتامبر 1984. او معطوف به دادگاه عالی و دادگاه عالی دهلی نو شد در سال 1987. او منصوب شد قاضی دادگاه عالی دهلی نو شد در سال 2006.

در طول تصدی خود به عنوان یک قاضی در دادگاه عالی دهلی عدالت Muralidhar رو از شر این کنوانسیون از قضات خطاب به “Lordships”. از جمله او شده است در چند مهم نیمکت از جمله کامل نیمکت در سال 2010 که حکومت به نفع افشای چگونه بسیاری از دادگاه عالی قضات اعلام کرده بود دارایی های خود را در یک RTI.

او بخشی از دادگاه عالی نیمکت که برای اولین بار قانونی همجنسگرایی در سال 2009 ناز بنیاد مورد.

او همچنین رهبری تقسیم نیمکت که محکوم اعضای اوتار پرادش استانی مسلح پاسبانان (PAC) در Hashimpura مورد قتل عام و کنگره رهبر Sajjan کومار در سال 1984 ضد سیک شورش مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>