قاضی دستور نیویورک برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اولیه رای یافتم برنی ساندرز و دیگران در انتخابات

یک قاضی فدرال حکم داد که نیویورک باید آن را نگه دارید دموکراتیک اولیه در ماه ژوئن که ورمونت سناتور برنی ساندرز و دیگران گرفته شده حزب دموکرات را در انتخابات باید نام خود را دوباره بازسازی شد.

به عنوان تپه گزارش قاضی Analisa تورس از منطقه جنوب نیویورک حکم داد که روز سه شنبه فرماندار اندرو کومو تصمیم به لغو اولیه بود نقض اولین و 14 قانون حقوق آنان در انتخابات. کومو اعلام کرده بود در ماه گذشته بود که او لغو اولیه پس از ساندرز اعلام کرد او در تعلیق مبارزات انتخاباتی خود ساخت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به presumptive نامزد. نیویورک شده است سخت ترین ضربه در کشور از coronavirus و دولت به تصویب رسید تعدادی از اقدامات سختگیرانه به سرعت گسترش آن از جمله ممنوعیت تمام مجامع عمومی.

نیویورک امور خارجه حزب دموکرات موافقت با کومو تصمیم گفت که اصلی باید برگزار نمی شود.

“ما نباید غیر ضروری مقدماتی. وجود دارد تنها یک نامزد که در حال اجرا است” دولت حزب رئیس Jay جاکوبز گفت: در آن زمان.

با وجود تصمیم خود برای متوقف کردن مبارزه ساندرز گفت: او می خواست به ماندن در انتخابات و جمع آوری به عنوان بسیاری از نمایندگان که ممکن است پیش از این تابستان دموکراتیک ملی کنوانسیون که اجازه می دهد او را بیشتر نوسان در تهیه این پلت فرم. تعدادی از نامزدها از جمله کارآفرین اندرو یانگ تا به حال در زمینه کت و شلوار در برابر دولت درخواست اولیه برگزار می شود را با نام خود را هنوز هم در انتخابات.

در حکم قاضی تورس گفت که از بین بردن تمام نامزدهای دیگر از بایدن و لغو اولیه به معنی یانگ و دیگران تشکیل پرونده کت و شلوار “محروم خواهد شد از این فرصت را به رقابت برای نماینده شکافها و شکل مسیر از حوادث در کنوانسیون و رای دهندگان خواهد شد از دست دادن فرصت برای بیان حمایت خود را از نمایندگان که خود را به اشتراک بگذارید انداز” تورس گفت: از طریق بلومبرگ. “از دست دادن این متمم اول قانون اساسی حقوق سنگین است مشکلات.”

تعدادی از کشورهای دیگر به تعویق افتاد مقدماتی و یا نقل مکان کرد و تنها به پست الکترونیکی-در آرا پس از شیوع کروناویروس. بعضی ها که تصمیم به رفتن به جلو با طب سنتی انتخابات بودند ملاقات با اختلاف از جمله در ویسکانسین که در آن تعدادی از رای گیری مکان های اطراف شهر میلواکی تعطیل شد و منجر به صف های طولانی و جمعیت زیادی در آنهایی که همچنان باز است. به عنوان Inquisitr گزارش تعدادی از مثبت coronavirus موارد ترسیم شد به مکان های رای گیری از روز انتخابات.

نیویورک اولیه ریاست جمهوری برگزار خواهد شد در ژوئن 23.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>