سفارشات قاضی مایکل کوهن در زندان ها با توجه به DOJ “مقابله به مثل” بیش بگویید-تمام کتاب

قاضی دستور داد که مایکل کوهن باید آزاد شده از زندان های CNBC گزارش شده است. قاضی فدرال آلوین Hellerstein حکومت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل قربانی “تلافی” از وزارت دادگستری با توجه به آینده انتشار یک ارسال به تمام کتاب بی وفا: داستان واقعی از مایکل کوهن سابق شخصی وکیل به رئیس جمهور Donald J. Trump.

هیل گزارش داد که کوهن در کتاب را نشان می دهد نژادپرستانه نظرات که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در مورد رئیس جمهور باراک اوباما و نلسون ماندلا. کوهن وکلا استدلال در یک پرونده است که او به عقب فرستاده شد به زندان چرا که او حاضر به توافق نیست به انتشار کار و قاضی Hellerstein به نظر می رسد به توافق برسند.

“من دیده ام هرگز چنین بند در 21 سال در یک قاضی” Hellerstein گفت. “چگونه می تواند من را از هر گونه استنتاج اما آن است که تلافی جویانه?”

بخشی از زندانی کردند توافقنامه گنجانده شده است که او نمی خواهد کار بر روی این کتاب که او می خواهم که قبلا ارسال شده در مورد در رسانه های اجتماعی. اما او موافق نبود به شرایط و قاضی متوجه شد که او حتی فرصت داده شده به امضای یک توافق که به او ارائه شده بود در تاریخ 9 ژوئیه قبل از مقامات بازگشت او به زندان در جولای 10. اگر چه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن متحد روبرو خواهد شد محدودیت های متعددی در حالی که خدمت به بقیه مدت خود را در خانه آنها به احتمال زیاد خواهد شد و شامل کسانی که DOJ تلاش برای قرار دادن به اثر — که او نه صحبت با خبرنگاران پست در رسانه های اجتماعی و یا انتشار یک کتاب.

Michael Cohen, Presidents Trump's former attorney arrives at his Park Avenue home after being released from federal prison on furlough due to medical concerns related to Covid-19 on May 21, 2020 in New York City. Mr.Cohen was scheduled to be released in November of 2121 from his three year sentence.
  دی Delgado / گتی IImages

“آقای کوهن در این کتاب به توصیف آقای کوهن تجارب دست اول با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آن را فراهم می کند جزئیات گرافیکی در مورد رئیس جمهور رفتار در پشت درهای بسته. برای مثال روایت توصیف تیز برخی اظهارات ضد یهودی علیه برجسته مردم یهودی و virulently اظهارات نژادپرستانه در برابر چنین رهبران سیاه و سفید به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما و نلسون ماندلا” خواندن اسناد دادگاه.

در میان کسانی که ذکر شده در این طومار که کوهن وکلای ظ روز دوشنبه شد دادستان کل ویلیام Barr و اداره زندانها مدیر مایکل کروجل همراه با جیمز Petrucci. او سرپرست مرکز فدرال در Otisville n. y. که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور حقوقی در خدمت خود را در زمان.

در سال 2019 کوهن آغاز شد و سه سال حکم زندان برای جرائم متعدد از جمله دروغ گفتن به کنگره در مورد از بین رفته پیشنهاد برای ساخت یک برج ترامپ در مسکو. او همچنین التماس گناه به جرائم مالی در ارتباط با پرداخت بالغ ستاره فیلم Stormy Daniels and Playboy , مدل, Karen McDougal به نگه داشتن آرام در مورد تعامل خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن در مدت کوتاهی قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن سابق fixer شده بود furloughed از خدمت حکم او در یک مرکز با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. کوهن باید منتشر شود توسط 2 بعد از ظهر جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>