Former Theranos CEO Elizabeth Holmes

سابق Theranos مدیر عامل الیزابت هلمز و سابق COO رامش Balwani بودند تحت تعقیب در ژوئن 2018 در 11 فقره توطئه و تقلب سیم. جاستین سالیوان/گتی ایماژ

وجود اخبار خوب و اخبار بد در مورد افشا و خنثی خون-تست راه اندازی Theranos و آن رسوایی زده بنیانگذار و مدیر عامل سابق الیزابت هلمز.

خبر خوب این است که هلمز و بالای او دانشیار سابق Theranos جمهور رامش “آفتابی” Balwani تقریبا مجموعه ای به رفتن به دادگاه در ماه اوت برای فریب مصرف کنندگان و پزشکان و سرمایه گذاران با Theranos’ معیوب خون دستگاه تست.

همچنین نگاه کنید به: Theranos خلاف کاران می دهد راهنمایی در مورد لکه های قرمز پرچم در راه اندازی

خبر بد است که آنها خواهد شد در دادگاه در کمتر اتهامات از اصل کیفرخواست صادر و به طور بالقوه کمتر زمان زندان گزارش رویترز در روز چهارشنبه.

روز سه شنبه یک قاضی فدرال در سن خوزه کالیفرنیا. حکم داد که ایالات متحده دادستان نمی تواند به دنبال توطئه علیه این دو مدیران بر اساس ادعا می کند که Theranos defrauded پزشکان و یا بیمارانی که آزمایش خون خدمات پرداخت شده توسط شرکت های بیمه. قاضی اجازه ایستادن سیم اتهام تقلب متهم هلمز و Balwani برای گمراه کردن مشتریان با Theranos’ معیوب فن آوری و ارائه آنها را با نادرست نتایج آزمایش خون.

هلمز و Balwani بودند تحت تعقیب توسط وزارت دادگستری (DOJ) در ژوئن 2018 در نه فقره تقلب سیم و دو فقره توطئه است. به DOJ گفت: مدیران دو صورت می تواند تا 20 سال در زندان هر, در علاوه بر این به 250.000 دلار جریمه برای هر تعداد که آنها محکوم کرد.

هلمز و Balwani باید التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات و سخت تحت فشار قرار دادند به تاخیر در این مورد. این جفت ارز استدلال کرد که تمام طرح دعوی در دادگاه باید کاهش یافته و دلیل این ادعا بودند مبهم و دادستان نمی تواند ثابت کند که بیمارانی که کردم غلط نتایج آزمون بودند در واقع آسیب.

پس از شنیدن استدلال به اخراج در مورد ایالات متحده در منطقه قاضی ادوارد Davila گفت: در 39 صفحه ائمه جمعه که کیفرخواست “نتواند به اتصال خاص قصد فریب دادن” پزشکان و عدم پرداخت بیماران به دلیل دادستان نیست اثبات چگونه هلمز و Balwani در نظر گرفته شده برای گول زدن آنها را از پول است. عنصر “محرومیت” ادعا کرد که در کیفرخواست یک نیاز است زیر سیم اتهام تقلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im