Judd apatow آمده: Pete دیویدسون نیست پادشاه جزیره استاتن شما فکر می کنم او

Pete Davidson and director Judd Apatow with crew members on the set of The King of Staten Island

پیت دیویدسون (سمت چپ) و مدیر Judd apatow آمده (مرکز) با خدمه در مجموعه ای از پادشاه جزیره استاتن. NBCUniversal

پادشاه جزیره استاتنco-نوشته شده توسط Judd apatow آمده (زدم تا, The 40-Year-Old Virgin, این 40), SNL را Pete دیویدسون و سابق SNL نویسنده Dave سیروس, اولین فیلم سینمایی apatow آمده است به کارگردانی پس از Trainwreck است (با بازی امی شومر و, Bill Hader) پنج سال پیش. نیمه اتوبیوگرافیک داستان بر اساس کمدین/بازیگر پیت دیویدسون, زندگی واقعی, Davidson ستاره به عنوان اسکات Carlin (به عنوان یک ادای احترام به دیویدسون, پدر اسکات دیویدسون یک آتش نشان که در 9/11 و کمدین George Carlin) 24 سال با کسی زندگی می کند که در خانه با مادرش (با بازی Marisa Tomei) یک خسته اورژانس ، در گیر دائمی دولت از arrested development پس از خود را از دست آتش نشان پدر به یک هتل آتش هنگامی که او هفت ساله اسکات صرف وقت خود را, سیگار, بازی بازی های ویدئویی و تماشای کارتون با دوستان خود در حالی که در مورد رویای تبدیل شدن به یک هنرمند خال کوبی. زمانی که اسکات بالا-دستیابی به خواهر کوچکتر (Maude apatow آمده) برگ برای کالج و مادر خود آغاز می شود, آشنایی mouthy آتش نشان (Bill Burr) اسکات مجبور است برای آمدن به شرایط با غم و اندوه خود را و ضربه به جلو حرکت کند.

صمیمی و جذاب و خنده دار به عنوان آن است که تند و تلخ, پادشاه جزیره استاتنکه همچنین ستاره استیو بوشمی (سابق زندگی واقعی آتش نشان داوطلب با FDNY در 9/11) و Pamela Adlon (بهتر است همه چیز) می درخشد نور را در غم و قدرت شفا از ارتباط انسان و اهمیت پیدا کردن معنا و هدفمند بودن جلسات در حالی که همچنین شامل اولین پاسخ دهندگان.

از طریق تلفن از لس آنجلس apatow آمده مورد بحث چگونه پادشاه جزیره استاتن گرد هم آمدند, آن, روانی, تم ارتباط خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و آنچه او آموخته است که با ساخت این فیلم است.

ناظر: آیا شما عصبی که فیلم منتشر شده که چگونه آن را دریافت خواهد شد ؟
Judd apatow آمده: من عصبی در لحظه ای که من نمی دانم اگر این فیلم کار می کند. در حال حاضر من در این مرحله که در آن من شده است از طریق تمام آزمایش است که ما قبل از همه چیز اتفاق افتاده است و من نشان داده ایم این فیلم به بسیاری از مردم به من احترام بگذارند و من شروع به باور ما اشکالی ندارد. [می خندد.] که زمانی که من استراحت. من به طور کلی به عنوان تاکید در مورد جعبه به عنوان من در مورد فقط دانستن اگر من چیزی خوب یا بدی.

به چه کسی را به شما نشان می دهد نسخه های اولیه خود ،
من همیشه سعی کنید برای نشان دادن به مردم من با همکاری و دوستان قدیمی مانند Jake Kasdan و, Bill Hader اما تن از مردم است. من اشکال همه من می دانم که به تماشای فیلم و به من بازخورد صادقانه.

همچنین نگاه کنید به: برای ویلم دافو, بوسیدن, دوست خود را در “توماسو” بود کار

چه شد پیت واکنش هنگامی که او را دیدم آن را برای اولین بار ؟
او به تماشای آن را در اتاق در حال ویرایش با برخی از دوستان است و او بسیار خوشحال بود و پس از آن ما یک غربالگری برای خانواده اش است. این چیزی بود که من بیشتر عصبی و در مورد همه آنها هیجان زده و پس از آن من احساس بهتر است. هیچ لحظه ای پس از آن که غربالگری این بدان معناست که در هر نقطه در نزدیکی آنجا که دانستن که خانواده او آن را دوست دارد و با افتخار از این فیلم و پیت.

پادشاه جزیره استاتن قرار بود برای باز کردن SXSW و بازی در فیلم ترایبکا جشنواره با اکران در ژوئن 19. با توجه به همه گیر از آن بیرون می آید در ماه ژوئن 12th بر روی تقاضا. چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد آن ؟
احساس می کنم مثل این فیلم بود به بیرون می آیند در حال حاضر. من می خواهم که احساس بد اگر من تا به حال برگزار شد که بر روی آن برای یک سال فقط به خاطر اینکه من می خواستم آن را به دیده می شود در سینما به دلیل این تم در فیلم اعمال می شود به آنچه که همه ما تجربه بنابراین من بسیار خوشحال هستم که ما در بر داشت یک راه برای گرفتن آن را به مردم بلافاصله. آن است که در مورد پاسخ اول و تروما و درمان, بنابراین من امیدوار هستم که مردم آن را می دهد یک استراحت و برخی می خندد اما همچنین کمک می کند تا آنها را در روند بسیاری از آنچه که در اطراف آنها اتفاق می افتد. من سعی کنید به فکر می کنم از آن به عنوان یک فرصت بزرگ را به مردم یادآوری فداکاری که ما در حال حاضر بسیاری از مردم در حال حاضر را برای افراد دیگر نه تنها آتش نشانان و پلیس و EMT کارگران و پرستاران و پزشکان اما افرادی که در حال ارائه همه چیز و یا کار در فروشگاه های مواد غذایی و یا هر کار که در آن آنها در معرض عموم, در راه است که در حال حاضر خطرناک است.

شخصیت است که کسی او را از دست داده و او هیچ انگیزه. پیت در زندگی واقعی مخالف است.

فیلم بود که همیشه در مورد پیت یادگیری چرا پدرش مایل بود که قربانی, بنابراین من واقعا خوشحالم که این فیلم راه را برای بحث در مورد چگونه سپاسگزار همه ما باید این باشد که کسانی هستند در میان ما کسانی که مراقبت به اندازه کافی به را که در خطر است. که من پیدا کردم آن را بسیار قدرتمند که در اطراف تمام کسانی که مردم هنگامی که ما ساخته شده این فیلم. در زندگی واقعی پیت خواهر پرستار مادر او یک پرستار بود او پدر یک آتش نشان و بسیاری از دوستان پدرش بودند بخشی از تیم مشاوره ما. بهترین دوست John سورنتینو شد مشاور و بازیگر در این فیلم است و آن را در معرض همه ما به چیزی است که ما باید قدردانی بسیار بیشتر ما در تمام طول زندگی. این بهترین مردم است. بنابراین من خوشحال هستم که فیلم در حال آمدن است و آن را در مورد این. آن را در مورد چیزی است که همه ما در حال فکر کردن در مورد.

آنچه در آن است در مورد پیت دیویدسون ساخته شده است که شما می خواهید برای کار با او ؟
او را به عنوان خنده دار به عنوان یک انسان می تواند باشد. او واقعا باهوش او یک غول پیکر, قلب, و ما یک تن از سرگرم کننده با هم کار و نیز در بسیاری از مسائل که مهم هستند برای کشف. وجود دارد یک داستان مهم سعی کنید به شکل از چگونه به اینجا و پیت یکی از معدود افرادی که شجاعت به پرش به این بدون تردید. او بسیار صادقانه و شفاف فرد است. او می خواهد برای به اشتراک گذاشتن. او می خواهد به مردم کمک کند. او می خواهد برای سرگرم کردن مردم است. کل تجربه بسیار مثبت بود و این اتفاق تنها به دلیل تمایل خود را برای کشف همه از این مواد.

و من خیلی خوشحالم که آن را مانند به نظر می رسد مردم در پاسخ به آن به دلیل هنگامی که شما تماشای فیلم حتی اگر آن را داستانی وجود دارد برخی لحظات که در آن شما در چشمان او نگاه کنید و شما متوجه “این لحظه نمی تواند صادقانه تر ما حتی تماشای یک فیلم در حال حاضر. او های کاری در حال حاضر و آن را بسیار قدرتمند است.”

من یک مصاحبه با شما در سرگرمی هفتگی به تازگی در آن شما گفت: بهترین نوع فیلم می آید از زندگی واقعی است که طنین انداز به عنوان واقعی به عنوان یک مفهوم کمدی است که می تواند بیشتر احساس ساختگی.
بله من دوست دارم زمانی که شما می توانید بگویید که مردم واقعا به این معنی است که آن را نه یک محصول. شما می دانید کسی های کاری و در این مورد های شخصی ترین چیزی که در تمام عمر خود را با مخاطبان است. به عنوان یک بیننده یا شنونده از موسیقی برای من که همیشه یک هدیه وقتی که شما شنیدن یک آهنگ و شما می دانید که آنها حفر آن را از عمیق ترین محل است. به همین دلیل من بیشتر گرفته شده در توسط هنر.

چگونه می توانم شما تصمیم می گیرید که در آن برای رسم خط بین واقعیت و داستان زمانی که شما در حال نوشتن یک نیمه اتوبیوگرافیک ،
ما سعی در نگه داشتن آن بسیار ساده است: این چیزی است که پیت زندگی ممکن است مانند اگر او نبود پیدا کمدی زمانی که او 15. شخصیت است که کسی او را از دست داده و او هیچ انگیزه. پیت در زندگی واقعی مخالف است. او کسی است که در 15 شروع به رفتن به باز کردن میکروفن شب و 19 او بسیار تاسیس قوی کمدین بنابراین هسته اصلی این فیلم درست نیست و در همه به دلیل پیت در شنبه شب زندگی می کنند. او تعجب آنچه که او به زندگی خود. اما در همان زمان پیت تا به حال به روند از دست دادن پدر خود را و چگونه آن را تحت تاثیر خانواده اش و به همین ترتیب برخی از جزئیات آنچه در این شخصیت می آموزد شبیه به درس که پیت در گذشته آموخته.

Firefighters walk toward New York's World Trade Center before it collapsed after a plane hit the building September 11, 2001

“ما می خواستیم برای پیدا کردن یک راه به اذعان 9/11 در راه است که این امر وجود داشته باشد در محیط firehouse,” apatow آمده می گوید: از پادشاه جزیره استاتن. “هنگامی که ما به بازدید از تمام firehouses ما متوجه وجود عکس ها و مقالات در همه جا.” تصویر: آتش نشانان در راه رفتن به سوی نیویورک مرکز تجارت جهانی قبل از آن پس از سقوط یک هواپیما آمار ساختمان 11 سپتامبر 2001. خوزه Jimenez/Primera Hora/گتی ایماژ

در این فیلم پیت دیویدسون, شخصیت اسکات کارلین خود را از دست می دهد آتش نشان پدر به یک هتل به آتش کشیدند. در زندگی واقعی پیت خود را از دست آتش نشان در 9/11. در این فیلم من خال خال ایستگاه اتش نشانی است که یاد عکس “جراحی ایستاده” گرفته شده در زمین صفر با اولین پاسخ و عکاس آنتونی Whitaker, حلق آویز بر روی دیوار.
ما می خواستم برای پیدا کردن یک راه به اذعان 9/11 در راه است که این امر وجود داشته باشد در محیط آتشنشانی. هنگامی که ما به بازدید از تمام firehouses ما متوجه وجود عکس ها و مقالات در همه جا. آن را مانند آنها سعی در به حداقل رساندن این به خاطر آن بود که 19 سال پیش. آنها را در یک نقطه نگه داشتن آن در جلو و مرکز به عنوان یک راه به افتخار رفقای خود را, بنابراین ما فکر کردیم که این مهم بود که شامل جزئیات. ما نمی خواهم به این فیلم در مورد 9/11 دلیل آن را مانند یک غول پیکر موضوع. آن را تقریبا بیش از حد به گریبان با در یک فیلم مثل این است که قرار بود در مورد غم و اندوه از یک خانواده بلکه ما همیشه فکر مخاطب می داند این چیزی است که ما واقعا صحبت کردن در مورد.

با توجه به شرح حال روابط وجود دارد هر به خصوص قدرتمند لحظات با پیت در مجموعه ؟
منظورم نوع از همه آن را واقعا فقط او چگونه حرکت را از طریق جهان داستانی بود که همیشه از او چگونه حرکت می کند از طریق موقعیت های خاص و او همیشه می یابد یک راه واقعا خنده دار و حتی در لحظاتی که شما فکر می کنم هیچ راهی وجود دارد برای به دست آوردن کمدی از اینجا. همچنین بیش از تقریبا هر کسی که من همیشه کار می کرد با او واقعا یک کمدین که خنده دار است چرا که او صحبت می کند در یک راه خاص و یا ارتباط برقرار در جوک. این همه شخصیت. همه چیز در مورد کار خود را در این فیلم در مورد این فرد که در او ایجاد شده است. با برخی از مردم همه چیز را آنها می گویند می آید از دهان خود را مانند یک شوخی است. آنها فقط صحبت در جوک بنابراین این یکی بسیار متفاوت برای من بود چون وقتی ما تیراندازی شد من حتی نمی دانند که چگونه این امر می تواند خنده دار. من حتی مطمئن شوید که چگونه به نوشتن برای او. وجود دارد یک منحنی یادگیری به درک که در آن او شوخی می آید.

با کمدی زمینه های مختلفی از بازیگران خود را در علاوه بر این به خود شما چقدر بداهه وجود دارد در مجموعه ؟
ما واقعا سخت در اسکریپت برای یک زمان بسیار طولانی و پس از آن ما مقدار زیادی از تمرین و بداهه نوازی در تمرینات و پس از آن ما می خواهم انجام بازنگری و ما از جدول خوانده شده و بیشتر تجدید نظر و بیشتر تمرینات و سپس در روز ما را شلیک اسکریپت ما می گویند: “اجازه دهید بازی کمی.” آن را قطعا یک مخلوط اما من استخدام تمام بازیگران و هنرپیشه های زن چون من احساس می کنم آنها می توانند بسیار بزرگ به طور کلی سهم به فیلم است. هیچ کس وجود دارد فقط به خواندن خطوط. و بداهه نیست و فقط به صورت کمدی. آن را نیز به صورت نمایشی. برخی از بهترین لحظات عاطفی بودند بداهه در مجموعه ای چون شما می خواهید برای ایجاد یک فضا برای چیز دیگری اتفاق می افتد. هنگامی که شما این درخشان بازیگران و هنرپیشه های شما می خواهید برای دیدن جایی که غرایز خود را. آن خواهد بود دیوانه نه به آنها که فضا.

Margie Carlin (Marisa Tomei) and Scott Carlin (Pete Davidson) in The King of Staten Island

“من استخدام تمام بازیگران و هنرپیشه های زن چون من احساس می کنم آنها می توانند بسیار بزرگ به طور کلی سهم به فیلم می گوید:” apatow آمده. “هیچ کس وجود دارد فقط به خواندن خطوط.” تصویر: مارجی Carlin (Marisa Tomei) و اسکات Carlin (پیت Davidson) در پادشاه جزیره استاتن. NBCUniversal

در حالی که این فیلم در مورد پردازش و شفا نوشتن از این فیلم شده اند باید مسهل برای پیت بیش از حد.
چرا که این نوع فیلم ها نیاز به مقدار زیادی از روح جستجو و است که همیشه خوب برای مردم است. آن را نیز انجام می شود در درمان است. آن را انجام داده در داستان جلسات. انجام آن با دوستان, بنابراین شما باید بسیار صادقانه گفتگو در مورد تاریخ خود را و چگونه آن را به شما احساس می کنید. در پایان این روند بسیاری از افراد منتقل شده اند چیزی که گیر کرده بود بیرون از خود.

هر بار که به نظر می رسد مانند آن را واقعا خوب است برای افراد خلاق درگیر به انجام این کار است. شما می خواهید آن را به عنوان یک مسهل تجربه اما شما نیز وحشت زده چرا که اگر شما اجازه می دهد خود را به بود که آسیب پذیر و فیلم افتضاح واقعا بد و شرم آور است. شما باید به جلو و آن را خاموش و یا آن را بدترین نوع شکست برای کسی.

به طور بالقوه دوباره حادثه.
دقیقا بله!

آن را آسان به گیر ما سنگین ترین احساسات است. فیلم خود را نشان می دهد اهمیت احساس آن احساسات بلکه پردازش آنها.
کاملا. آن را در مورد چگونه مشکل آن این است که فرآیند احساسات زمانی که چیزی بسیار تعجب آور و غم انگیز اتفاق می افتد و چگونه طنین انداز است که می تواند برای سال ها و دهه ها و پیت بود بسیار شجاع به برخی از تجربیات خود را از زندگی و تبدیل آن به یک داستان ساختگی است, اما همچنین بسیار احساسی راستگو داستان در مورد برخی از این مبارزات است که او تا به حال به بیش از وحشتناک از دست دادن.

Scott Carlin (Pete Davidson) and Ray Bishop (Bill Burr) in The King of Staten Island

“ما استفاده می شود به شوخی در مجموعه ای که این داستان عشق بین پیت و Bill Burr می گوید:” apatow آمده. تصویر: اسکات Carlin (پیت Davidson) و ری اسقف (Bill Burr) در پادشاه جزیره استاتن. NBCUniversal

و بدون توجه به جزئیات خاص از دست دادن همه ما باید ضرر و زیان در زندگی است.
بله همه این ضرر و زیان است. شرایطی متفاوت هستند اما ما همه آنها را و آنها بسیار دشوار است برای مقابله با و [به] تجاری آمریکایی کمدی-درام است که مذاکرات در مورد غم و اندوه و بررسی این مسائل بسیار عمیق. این یک فرصت واقعی برای انجام این نوع از فیلم که دریافت نمی کند تامین می شود اغلب این روز است.

در حالی که فیلم بسیار سرگرم کننده و خنده دار آن را در سنت از فیلم های من همیشه دوست داشتم مانند شرایط مهرورزیکه کشتی با بزرگتر, ایده های. همه در تلاش برای ایجاد اتصال و پیدا کردن راه هایی برای عشق دیگر مردم و بسیاری از اوقات ما آسیب پیچیده است. شما می دانید که بخشی از این فیلم در مورد پیت شخصیت تلاش برای تصمیم می گیرید اگر او مایل به پذیرفتن جدید پدر. ما استفاده می شود به شوخی در مجموعه ای که این داستان عشق بین پیت و بیل با مته سوراخ کردن و این که قطعا بخش مهمی از داستان است. می تواند به ما اجازه پایین گارد ما و اجازه می دهد خودمان را به آسیب پذیر و اجازه دهید عشق ؟

شخصیت خود را تا حدودی متناقض است زیرا او می خواهد به ارتباط با مردم و دیده می شود و دوست داشت و با ما همدردی به شدت با او به دلیل از دست دادن خود را, اما همچنین او دارای مکانیسم های دفاعی در محل است که می تواند فشار مردم به دور است. وجود دارد یک صحنه است که در این فیلم تریلر که در آن علاقه عاشقانه به او می گوید مردم عادی دیوانه از حلق آویز کردن با او.
او را جذاب اما او همچنین در درد. او هر دو از خود راضی و نیازمندان است. در زمان او به جنون و من فکر می کنم مخاطبان ریشه برای او برای پیدا کردن یک راه برای دریافت خود را گه با هم. شما احساس می کنید برای او, اما او تا حد زیادی به رسیدگی و من فکر می کنم همه ما می دانیم که مردم مانند آن است که در حال آور در مورد و که مشکل آرام و بدانند چه خبر است و خوب جامد رویکرد به زندگی خود را. تا آنجا که این شخصیت بسیار خاص به جنبه های پیت زندگی, هنگامی که ما نشان می دهد این فیلم بسیاری از افراد جوان واقعا خود را در او و مبارزات خود را. وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب و افسردگی در میان افراد جوان راه بیش از وجود دارد استفاده می شود. وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا و برخی از مردم فکر می کنم آن را به کار با رسانه های اجتماعی و فن آوری اعتیاد و مقایسه خود را به هر کس در جهان است. این یک زمان بسیار سخت تر به عنوان یک فرد جوان تر از آن بود که من بچه بودم, بنابراین من فکر می کنم که شخصیت راه بیشتر relatable از ما حتی فکر می کردم که ما در ساخت این فیلم است.

شما خود را نگه دارید شخصیت پاسخگو اما شما این کار را با شفقت.
من فکر می کنم همه تلاش است. وجود دارد نقل قول می رود که در سراسر اینترنت است که من واقعا دوست دارم. آن را چیزی شبیه “همه شما را ببینید این است که رفتن را از طریق چیزی است که شما می دانید چیزی در مورد پس لطفا نوع” و یا کلمات به آن اثر است. من باور دارم که. یکی از دلایل من برای ساختن فیلم است که آن را یک راه برای نشان دادن انسان ساده مبارزه همه ما در تلاش برای زندگی ما را تابع. به همین دلیل من معمولا لازم نیست بزرگ محل [در فیلم] چون من فقط فکر می کنم ساده ترین چیز در زندگی می تواند بسیار دشوار است و همه ما به اشتراک گذاری آن. من صحبت کردن به من درمانگر و او می گفت که چرا در بودیسم اولین چیزی که آنها می گویند که زندگی رنج است اما نکته دوم این است که شما باید سعی کنید برای شاد بودن به هر حال. و من فکر می کنم همه فیلم در مورد که در برخی از سطح.

The King of Staten Island Review

پیت دیویدسون در پادشاه جزیره استاتن. مریم Cybulski / جهانی عک – © 2020 جهانی تصاویر

یکی از راه های که در آن پیت شخصیت معاملات خود را با درد عاطفی است که با گرفتن خالکوبی. او به نظر می رسد نوع معتاد به درد جسمی و عاطفی انتشار گرفتن ،
بله بله. تاتو جهان چیزی بود که من می دانستم که هیچ چیزی در مورد. من هیچ خالکوبی. من یهودی هستم مو که چیزی نیست که افرادی مانند من انجام دهد. از آن نیاز به بیش از حد اصلاح و رفتن در مقابل دین ما. اما پیت عاشق خالکوبی و تاتو هنرمندان, اما نیز وجود دارد یک عنصر برای او و برای برخی از افرادی که خالکوبی که در آن یک شکل از کنترل است. این یک راه برای ابراز احساسات خود راهی است برای کنترل درد خود را, و ما فکر می کنند که می تواند رویای خود را به دنبال خلاقیت خود را از طریق خالکوبی اما او هرگز تلاش سخت او هرگز آموخته است که چگونه به آن را انجام دهد و او به نظر نمی رسد که این نظم و انضباط به انجام آنچه آن را به واقع باید یک حرفه ای است. دوباره که مخالف پیت [که] یک مرد که وسواس زمانی که او کوچک در مورد چگونه یک کمدین می شود.

شخصیت او نیز می خواهد به حرفه ای بودن یک هنرمند خال کوبی, بنابراین به نظر می رسد مانند یک حرفه ای از چه اساسا یک مکانیسم مقابله ای است که همچنین آنچه در آن به نظر می رسد بسیاری از کمدین از جمله پیت انجام داده اند با طنز.
من فکر می کنم که درست است برای بسیاری از هنرمندان است. ما تصمیم به نوشتن یا مستقیم و یا جوک بگویید به عنوان یک راه از تلاش برای ایجاد حس از جهان و واقعیت است. من همیشه فکر می کنم بدون توجه به آنچه در فیلم است که در برخی از سطح من چون من در تلاش برای یادگیری چیزی یا من باید به خودم بگویم چیزی.

Pete Davidson as Scott Carlin in The King of Staten Island, directed by Judd Apatow

“من فکر می کنم همه ما در نگاه اتش نشانی در محله ما و رفتن” آیا من تا به حال کاهش یافته است ؟ من همیشه در رفته و گفت: سلام?'” -Judd Apatow آمده NBCUniversal

چه شد شما در تلاش برای یادگیری و یا به خودتان بگویید با این فیلم ؟
من بسیار علاقه مند به ساخت یک فیلم در مورد فداکاری. برای سال های من به دنبال یک داستان که در مورد آن و من نمی دانم چرا. آن را فقط به من رخ داده است یک روز “آنچه شما نمی نوشتن در مورد ؟ شما نمی نوشتن در مورد فداکاری. شما نوشتن در مورد عشق و مردم در تلاش برای اتصال اما شما نمی نوشتن در مورد فداکاری” و من فکر کردم در مورد سربازان در آن زمان کار می کرد و در برخی از ایده های دیگر اما باید شده اند وجود دارد بخشی از من که می خواستم به فکر می کنم در مورد این افراد که در حال زندگی در یک بالاتر اخلاقی و سطح من آموخته زیادی در مورد آنچه واقعا مهم بودن در اطراف آنها را در حالی که ساخت این فیلم است.

در ادامه, پیدا کنم که من به تماشای و قدردانی از موتورهای آتش را به عنوان آنها را در راه من تا قبل از این بیماری همه گیر. آنها ایستاده و حتی بیشتر به من توجه به در غیر این صورت خالی خیابان.
مطمئن, من فکر می کنم همه ما در نگاه اتش نشانی در محله ما و رفتن “من تا کنون کاهش یافته است ؟ من همیشه در رفته و گفت: سلام?” این واقعا باعث می شود شما می خواهید به تغییر تمام خود را در رابطه با این افراد است. من صحبت کردن به یک آتش نشان و به من گفت: “من می دانم که بسیاری از تماس ها در مورد چیزهایی است که در نهایت نه که خواستار است. ممکن است کسی افتاد یا کسی نمی تواند پیدا کردن حیوان خانگی خود را. این است که آزار دهنده است؟”

و آن مرد به من نگاه کرد و گفت: “جاد من می دانم این برای تلفن های موبایل شاخی اما ما فقط کمک به مردم است.” و من می توانم بگویم او صد در صد گفتن حقیقت و آن زیبا بود.

این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/BetvoletulipbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma