شادی-آنا Duggar و خانواده او تا به حال یکی شیرین تر روح برای به اشتراک گذاشتن عشق خود را با یک روز پس از روز ولنتاین. در روز شنبه 22 ساله شمارش ستاره در زمان به Instagram نشان می دهد که او و شوهرش, 26 ساله, Austin Foryth حال اتخاذ یک توله سگ شایان ستایش.

شادی-آنا پست شامل دو عکس از این سگ کوچک است که او به عنوان یک سگ شکاری لابرادور. در اولین عکس, زیبا پوچ نشسته بود روی زمین و به دنبال در آستین با او بزرگ قهوه ای رنگ چشم سگ توله سگ. او مالک جدید بود نشسته در کوتاه مدفوع و برگزاری دسته سه تایی.

Austin خندان شد اما پوزخند روی 1-year-old son صورت بود بزرگتر است. کمی Gideon نگاه کاملا بی بیش از جدیدترین علاوه بر این به فورسیت ، او ایستاده در کنار جدید خود را همراه سگ با یک دست به دور گردن او. Pup در حال حاضر به اندازه کافی بزرگ است که سر خود را تقریبا رسیده gideon’s شانه.

در شادی-آنا دوم عکس های سیاه و سفید در آزمایشگاه بود و کشیده بر روی زمین با سر او را در حال استراحت بر روی لبه های سفید و سیاه و فرش. او نگاه کمی tuckered شده اما جدعون بود و بدیهی است که هنوز هم پر از هیجان است. او در تصویر خنده به عنوان او دراز در معده خود را در کنار خود خزدار.

با توجه به عنوان شادی-آنا پست توله سگ نام Brielle. او نشان داد که گیدئون تماس او را “ب” به صورت کوتاه و او اظهار داشت که Brielle است “در حال حاضر اضافه شده خیلی شادی” به خانه جدید خود را.

شادی-آنا و آستین Instagram followers هیجان زده شد برای دیدار با gideon’s جدید همبازی و آنها نیز با خوشحالی به دیدن پسر کوچک به دنبال خیلی خوشحال است. در کمی بیش از 20 دقیقه آنها در حال حاضر دوست داشتم عکس از Brielle و گیدئون پیوند بیش از 22,000 بار.

“Awww چه قیمتی! هیچ چیز مانند یک پسر بچه کوچک است و بهترین دوست خود را دید. آنها با هم رشد بودن besties” خواندن یک پاسخ به پست.

“که لبخند چراغ تمام جهان است. در آزمایشگاه های بزرگ از جمله سگ برای کودکان و نوجوانان” یکی دیگر از تحسین گفت.

“او را متعفن شایان ستایش! که سگ بسیار زیبا بیش از حد” نوشت: یک سوم فن.

“Awwwww. یک کودک در حال رشد کردن با سگ خود را. آنها همیشه یک همبازی و پیوند آنها را توسعه خواهد بود نشکن” خواندن یک چهارم دهید.

در حالی که شادی-آنا آخرین Instagram post ظاهر شده بود که بسیاری از طرفداران او لبخند دیگری اخیر عکس آن نیز به خوبی دریافت کرد احتمال دارد باعث اشک چند. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاین Duggar مادر دچار سقط جنین در ماه ژوئیه گذشته و از دست دادن سخت شده است ، او راه اندازی یک نقاشی از خانواده نما با عیسی بود که برگزاری یک کودک به نمایندگی از پدر او از دست داده است. شادی-آنا مشترک یک عکس از آثار هنری در Instagram بود که در آن ملاقات با یک سیل از پاسخ های عاطفی از دیگر مادرانی که دچار سقط جنین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im