Hayr پاف به مخلوط: ساخته شده توسط دو بچه این تنقلات سالم هستند یک بچه رویا

این دو مشخص است حضور خود را در بیش از 100 تجارت و محله فروشگاه های سراسر شهرهای بزرگ مانند بمبئی و پونا و بنگلور.

New مادران صورت چالش های متعددی پس از بارداری و آن همان بود برای فرح Menzies و Shreya Lamba. اما آنچه آنها را پیش بینی نمی شد که همه چیز را در میان آنها را کشف بکر شکاف در صنعت مواد غذایی در هند و تلاش خود را برای پر کردن این شکاف منجر به یک فوق العاده موفق سرمایه گذاری کسب و کار نام Mumum Co.!

“کودکان را دوست دارم برای میان وعده در همه زمان ها وجود دارد اما یک کمبود جدی آماده به خوردن تنقلات در هند هستند که هم سالم و این مرا به فکر” توضیح می دهد که فرح.

با تجربه شرکت های بزرگ و MBA از دانشگاه هاروارد برای بانک در فرح تصمیم گرفت به دنبال رویای خود را از تبدیل شدن به یک کارآفرین و پایه ای برای Mumum Co.

به دست آمده پس از فارغ التحصیل از مدرسه اقتصاد لندن و MBA از INSEAD, Shreya بیش از حد در آمد با پس زمینه کسب و کار وام تخصص خود را به این شرکت است.

در ماه دسامبر سال 2016 Shreya همچنین ترک شغل خود در دهلی نو و تصمیم گرفت به گام به عنوان تمام وقت در این شرکت است.

امروز Mumum Co. با تمرکز بر روزانه و هفتگی جعبه میان وعده ها برای کودکان که در حال خوشمزه و در همان زمان با تغذیه ای خود را نیاز دارد.

“بودن مادران ما بودند بسیار خاص در مورد به طور کامل شفاف و داشتن تمام مواد تشکیل دهنده بر روی برچسب ذکر شده چرا که فرزندان ما تنها سزاوار بهترین” او می افزاید.

این دو مشخص شده اند حضور خود را در بیش از 100 تجارت و محله فروشگاه های سراسر شهرهای بزرگ مانند بمبئی و پونا و بنگلور و متعدد در سیستم عامل آنلاین.

در آینده هدف آنها برای ساخت یک تیم متنوع از زنان با تجربه و تخصص در زمینه های مختلف برای توسعه Mumum Co. و کمک به زنانی که مجبور به ترک شغل خود را به منظور بالا بردن کودکان دوباره وارد نیروی کار دوباره.

سالم, تنقلات سالم برای کودکان و نوجوانان

“اولین محصول از Mumum Co. بود “سرد Crunchies” که ستاره به شکل پاف hayr ragi و ذرت پرتاب با میوه و گیاهی پودر. این میان وعده است که غنی از فیبر و کلسیم و پروتئین و مواد معدنی تبدیل به یک ضربه بزرگ در هند می گوید:” Shreya.

بعد از این دو راه اندازی شد ‘توانا Melties’ که خالص-تنقلات میوه, و یا به عنوان جفت خواستار آنها را “مخلوط بر روی بروید.”

“توانا Melties 100% طبیعی, میوه, مخلوط و یخ خشک و سرشار از ویتامین C و پتاسیم و فیبر. ما همچنین به تازگی راه اندازی “سوپر Sprinklies” که فوق العاده دانه پاف برنج و جو پرتاب با پودر میوه می گوید:” فرح.

“از بازخورد است که ما از مشتریان ما قابل درک است که پدر و مادر هستند که همیشه در lookout برای املاک و میان وعده های سالم که تحریک کودکان و Mumum Co. شده است قادر به پاسخگویی به این نیاز با ما طیف وسیعی از محصولات” او می افزاید.

به این دلیل است که از سرمایه گذاری سالم مانند Mumum Co. که ما می توانیم ارائه ما کودکان با وعده مغذی جایگزین و ما تحسین این مادران را برای ما فراهم نوآورانه وعده گزینه های.


همچنین بخوانید: خانم ها به دنبال به راه اندازی مجدد یک حرفه ای ؟ بمبی-مدرس’ دوره های جدید به شما کمک خواهد کرد Upskill


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>