“مردم در روستاها و زنان خانه دار هستند تا خلاق. محله های فقیرنشین پر از ستاره. اما آنها نمی شناخت. من این کار را برای الهام بخشیدن به افرادی که مثل من هستند.”

ارتقاء

On 1 سپتامبر 2019 زمانی که Mamta ورما بود به تماشای نمایش رقص همراه او الهام گرفته شده بود Amardeep سینگ افراد را روباتیک رقص حرکت می کند. روز بعد او سعی کرد این سبک معروف ايراني, تعداد, لامبورگینی, شده و آن را در Infinite – فیلم-های شبکه های اجتماعی برنامه است.

کمی به او می دانم که این که قرار بود به او یک ستاره است. در عرض یک ساعت این ویدئو به دست آورده بودند 6,000 دوست دارد و حدود 3 لاخ پیروان که صبح روز بعد. امروز فقط در عرض هفت ماه از ارسال اولین رباتیک, رقص, تصویری, Mamta بیش از 1 میلیون پیروان در Infinite.

“این زندگی من تغییر کرده است به طور کامل. نه که من بدست آوردن پول از آن. معمول مبارزه برای زنده ماندن است اما این به من اعتماد به نفس و شادی که من هرگز می گوید:” Mamta در حالی که صحبت کردن به بهتر هند (TBI).

آسان نیست سفر

برای زندگی, Mamta آشپز در عروسی احزاب و گردهمایی های اجتماعی که او را بدست آورده تومان. 300 در هر روز است. رقص استار بوده و حد عالی رساندن مهارت های آشپزی خود را پس از او یک دختر جوان است.

Mamta بود فقط چهار سال زمانی که او از دست پدرش. مادر او شد تنها نان آور خانواده بود و شستن ظروف و طبخ در برنامه های اجتماعی به خوراک او شش فرزند. که جوانترین از همه خواهر و برادر, Mamta همیشه همراه مادر خود به کار می کنند. مسئولیت و بلوغ پیچیده در اطراف شانه های جوان در اوایل زندگی است.

“من می توانم به یاد هیچ چیز در مورد دوران کودکی من است. من سخت کار می کرد برای حمایت از ما. او شغل های عجیب و غریب برای به دست آوردن غذا روی میز ما. اما هرگز نشان او درد و خستگی به ما. او فقط می خواست همه ما به آموزش” سهام Mamta.

Mamta با مادر و خواهر و برادر در حالی که پخت و پز در یک عروسی

به دنیا آورده و در Manpur یک شهر کوچک در Indore, Madhya Pradesh, Mamta همیشه می خواستم برای تبدیل شدن به یک پلیس زن و خواب به دنبال یک حرفه ای در آواز بیش از حد. اما او تا به حال هیچ ایده چگونه برای رفتن در مورد آن. او تصمیم به انجام BHSc (لیسانس علوم بهداشتی) و سفر می 20-22 متر در هر روز برای رسیدن به کالج خود را در Mhow (دکتر Ambedkar نگر).

“هنوز هم وجود دارد هیچ دانشکده ای در Manpur. از این رو من تا به حال به انتخاب کردن برای این دانشگاه در Mhow. من با اتوبوس و به دست آوردن پول برای سفر آغاز کار من به عنوان یک کارگر می گوید:” Mamta. به زودی Mamta تا به حال یک درجه و می خواستم برای رفتن برای او postgraduation بیش از حد, اما آن را بیش از حد دشوار است برای مادر خود را به حفظ درجه دیگر. بنابراین Mamta تصمیم به توقف آموزش و پرورش و شروع به کار.

“من سعی کردم برای شغل اما مجبور به ترک شهر من برای آن است. مردم در شهر من که محافظه کار هستند و مادرم نگران بود که من نمی قادر خواهد بود به ازدواج اگر من ترک شهر برای یک کار” او اطلاع.

یک شروع جدید – ظهور یک ستاره TitkTok

پنج سال پیش Mamta ازدواج کردم به Suraj Verma یک نگهبان در یک شرکت خصوصی. دو سال بعد, زن و شوهر, استقبال از یک دختر.

Mamta ادامه داد: به طبخ در مراسم عروسی برای حمایت و مبارزه برای به دست آوردن بهتر ادامه داد. اما یک روز Mamta همسایه نشان داد, خنده دار, Infinite تصویری به دخترش. او خیلی خوشحال بود تماشای آن را که او خواسته Mamta برای نشان دادن تصویری به هر روز. حتی Mamta دوست game, این ویدئوها به طوری که او در نهایت از دانلود برنامه در ماه مارس سال گذشته است.

در ابتدا او فقط به تماشای ویدئوها اما بعد کنجکاو او سعی کردم به یکی خودش را بیش از حد.

با توجه به Mamta, Vishnupriya را ویدئوها در Infinite الهام گرفته ، او ساخته شده یک چند لب همگام سازی ویدئوها در ابتدا به دست آورده و چند دوست دارد. اما پس از آن او تلاش رقص ربات که ضربه تبدیل شد.

Mamta همچنان به کار سخت و باعث می شود این فیلم برای الهام بخشیدن به افراد بیشتری مانند او که دارای پتانسیل هستند اما بیش از حد خجالتی برای نشان دادن استعدادهای خود را به جهان است.

“هند بسیار با استعداد. مردم در روستاها و زنان خانه دار هستند تا خلاق و زاغه نشین هستند و پر از ستاره. اما این افراد نمی شناخت آنها سزاوار است. من فیلم بدون انجام هر گونه آرایش و یا تغییر پس زمینه. من این کار را برای الهام بخشیدن به افرادی که مثل من هستند” او می گوید.

پس چه چیزی تغییر کرده است پس از یک میلیون Infinite پیروان ؟

“خانه من. آن را به خوبی نگهداری می شود قبل از. در حال حاضر آن است که یک ظرف غذا! همه به این دلیل که من مشغول هستم یا در ساخت فیلم ها و یا چک کردن نظرات و دیدگاه های خود,” او می خندد.

“اما صادقانه دیدگاه من نسبت به زندگی کاملا تغییر کرده است. هنگامی که شما را وادار به انجام کارهای شما را دوست دارم و سهم خود را از قدردانی شما به سختی فکر می کنم در مورد چیزهایی که کمتر مهم در زندگی است. من با اعتماد به نفس بیشتر در حال حاضر. شادتر در حال حاضر. همه به لطف این برنامه و بینندگان,” او می گوید.

امروزه Mamta است که در خانه همه زمان ها است. این مستند زده در وسط فصل عروسی و او هیچ کار. اما Mamta شکایت نیست. او استفاده از وقت آزاد خود را با خانواده و ساخت فیلم.

هنگامی که مستند است او می گوید: او را به عقب بر گردیم به کار و کسب درآمد برای خانواده اش. او آرزوهای خود را به گرفتن درس های رقص اما آیا به اندازه کافی پول برای خرج کردن برای این کلاس.

اگر شما می دانید کسی که می تواند آموزش Mamta به صورت رایگان و سپس به ما اطلاع دهید در manabi@thebetterindia.com.

ما برای او آرزوی شهرت او واقعا سزاوار. شما می توانید به دنبال او در Infinite در mamtaverma000210290


همچنین بخوانید: “من را انتخاب کنید به من’: دیدار Eshan Hilal یک رقصنده شکم بر خلاف هر گونه دیگر دیده اید


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im