قاهره: چندین روزنامه نگاران زخمی شدند, در طول دولت سوریه به عملیات نظامی علیه جبهه النصره در al-Qarasi منطقه در مجاورت شهر حلب.

سوریه را به دولت و نیروهای روسیه را تشدید حملات هوایی و حمله زمینی به شهرهای ادلب و حلب پس از تروریست ها از حیات تحریر الشام که قبلا به عنوان شناخته شده جبهه النصره را به صحنه ضرب و جرح در سوریه نیروهای مسلح’ را با سه خودروی بمب گذاری شده در حلب است.

“چندین روزنامه نگاران مجروح شدند در حالی که آنها پوشش پیشرفت دولت و ارتش در al-Qarasi منطقه در مجاورت حلب” اسپوتنیک به نقل از Ikhbariya پخش به عنوان گزارش شده است.

با توجه به سوریه دولتی پخش سانا کسانی که مجروح شده به عنوان یک نتیجه از یک شبه نظامیان’ حمله هستند فیلمبرداران اسلامی ایران پخش.,
در ماه دسامبر سال گذشته سازمان ملل متحد گفته بود که بیش از 235,000 مردم کرد ایران در منطقه در دو هفته گذشته پس از روسیه و سوریه حملات هوایی را در تلاش برای گرفتن بیش از گذشته عمده مخالفت سنگر و استحکامات.

سوریه بشار اسد با حمایت ایران نیز وعده داده شده را تحت کنترل شورشیان در منطقه و شکست آتش بس که در ماه اوت اعلام شد. آنها پس از 19 دسامبر کشف و ضبط ده ها تن از شهرها و روستاها از مبارزان مسلح در میان درگیری که به کشته شدن صدها نفر در هر دو طرف.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de