روزنامه نگاران و شرایط کار ضربه سخت coronavirus

بروکسل: شرایط کار خبرنگاران در سراسر جهان بدتر شده در طول coronavirus همه گیر در میان شغل و حمله به آزادی رسانه ها با توجه به بررسی پنج شنبه منتشر شده توسط فدراسیون بین المللی روزنامه نگاران است.

سه نفر از چهار روزنامه نگاران مواجه شده اند محدودیت های انسداد و یا ارعاب در حالی که پوشش coronavirus بحران این گروه گفت: تجزیه و تحلیل پاسخ از 1,308 روزنامه نگاران در 77 کشور جهان است.

دو سوم از کارکنان و روزنامه نگاران گفت: آنها تجربه کرده اند بدتر شدن شرایط کار از جمله پرداخت کاهش درآمد از دست رفته و زیان کار است.

این نتایج نشان می دهد یک روند نگران کننده کاهش آزادی رسانه ها و کاهش به روزنامه نگاری در زمانی که دسترسی به اطلاعات و روزنامه نگاری با کیفیت بسیار بسیار مهم” گفت: Anthony Bellanger این IFJ دبیر. روزنامه نگاری عمومی خوب و سزاوار حمایت عمومی و پایان دادن به انسداد سیاسی و دخالت نداشته است.” تقریبا هر آزاد مخاطب گزارش از دست دادن درآمد یا فرصت های کار در بررسی انجام شده در ماه آوریل است.

در ضمن کار در طول coronavirus بحران است و تلفات روزنامه نگاران’ سلامت روان با بیش از نیم درد و رنج از استرس و اضطراب است.

بروکسل-بر اساس IFJ نیز گفت: بیش از یک چهارم از پاسخ دهندگان گفته اند که عدم وجود تجهیزات مناسب برای کار از خانه در شرایط ایمن در میان مستند اقدامات گسترده اجرا به سرعت گسترش ویروس. یکی در چهار فاقد دنده محافظ مناسب در هنگام گزارش در این زمینه است.

وقتی پرسیده شد که در مورد وضعیت آزادی رسانه ها در کشورهای اکثریت قریب به اتفاق آن را گفت حال کردم بدتر” از IFJ گفت و اشاره کرد که ده ها تن از روزنامه نگاران دستگیر شده اند و یا در مواجهه با دعاوی پس از شیوع این بیماری آغاز شده است.

تقریبا یکی از هر چهار روزنامه نگاران گفت: آنها با تلاش برای دسترسی به اطلاعات خود را از دولت و یا منابع رسمی و بسیاری از شکایت در مورد محدودیت در حرکت و یا در پرسیدن سوال در کنفرانس های مطبوعاتی.

از یونان به اندونزی و از چاد به پرو روزنامه نگاران استفاده از کلمات مانند متزلزل مشکل ساز وحشتناک, بدتر, کاهش و محدود به ارزیابی آزادی رسانه ها و محیط زیست” به IFJ گفت.

منبع: AP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>