Josiah & لورن Duggar به روز رسانی در 6 ماهه بلا, عکس رنگین کمان در بالای سر نوزاد

Josiah و لورن Duggar در جشن خود دختر بلا تبدیل شش ماهه در آوریل 8 و به اشتراک گذاری آنها یک زن و شوهر شیرین عکس با طرفداران خود است. این شمارش ستاره ها نیز به اشتراک گذاشته چند به روز رسانی در همه است که دختر کوچک خود را به انجام رسانده است.

برای اولین بار از دو سری عکس در Instagram امکانات بلا جلو و مرکز به عنوان مادر او است نگه داشتن او را برای این دوربین. لورن چهره نشان داده نمیشود در این یکی به تمرکز صرفا بر Duggar نوه. او برگزار شد تا به عنوان و به نظر می رسد giggling دور. بلا یک لبخند بزرگ بر روی صورت او به عنوان همسالان در سمت راست دوربین برای تصویر است که به احتمال زیاد گرفته شده توسط Josiah Duggar.

نوزاد دختر با پوشیدن آنچه که به نظر می رسد به یک عاج رنگ لباس با آستین ruffled و یک زن و شوهر از کمان در هر طرف. او کمی چاق, پاها, در حال نشان دادن است و او پابرهنه برای عکس به عنوان به خوبی. بلا نیز مطابق قلاب بافی پیشانی بند ،

در دوم Instagram ضربه محکم و ناگهانی, لورن دیده می شود نگه داشتن کودک رنگین کمان به عنوان بلا خیره میماند با شیرین بیان در چهره او. Josiah را از تقریبا دو سال است که با پوشیدن یک قهوه ای آستین کوتاه لباس بلند, سبزه, قفل جریان پایین خود را به عقب. مادر و دختر در حال ایستاده در خارج با مقدار زیادی از فضای سبز به عنوان پس زمینه برای عکس.

واقعیت ستاره نشان داد چقدر دختر خود را دوست دارد به اکتشاف این روز است. او شروع به خزیدن به اطراف و از آنها ذکر شده چه مقدار از آنها لذت بردن از تماشای او انجام چیزی.

Duggar طرفداران عاشق دیدن چقدر کودک رشد کرده در چند هفته گذشته. آنها نیز سریع به اطلاع دارد که یک رنگین کمان کوچک سمت راست بالای بلا سر در تصویر دوم. پیروان خود را به اظهار نظر در چقدر مهم است چون از بلا بودن یک کودک رنگین کمان.

“خود کودک رنگین کمان یک رنگین کمان بر سر او. که شگفت انگیز است!” یکی Instagram follower گفت.

“رنگین کمان در بالای بلا!!” شخص دیگری اشاره کرد.

لورن ذکر شده در نظرات که او حتی متوجه نشدم که رنگین کمان بود بالای سر او تا پس از آن نوشته شده بود. او دچار سقط جنین در ماه اکتبر 2018 اما دومین بارداری رفت و هموار و بدون عوارض است.

لورن Duggar خواهر در قانون شادی-آنا نیز دچار سقط جنین با فرزند دوم خود را, یک دختر زمانی که او 20 هفته همراه در دوران بارداری. او در حال حاضر در انتظار دختر دیگری است و با توجه مدتی در این تابستان.

Josiah و لورن Duggar ممکن است به عنوان فعال در رسانه های اجتماعی به عنوان برخی از دیگر اعضای خانواده هستند اما طرفداران همیشه هیجان زده هنگامی که آنها را به اشتراک گذاری به روز رسانی خود را از سه خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>