جاش لوکاس است وداع دیرین خود را در لس آنجلس اقامت. The Sweet Home Alabama و فورد v فراری بازیگر به تازگی offloaded: او دوستدار محیط زیست Laurel Canyon که او متعلق به حدود 20 سال است.

لوکاس فروخته شده 2,835 فوت مربع لس آنجلس خانه برای $2.2 میلیون دلار است که فقط یک لمس تحت 2.3 میلیون دالر درخواست قیمت. آن را نیز جدی سود حاصل از $452,000 او برای پرداخت می شود دردار سه خوابه 3.5-حمام خانه در سال 2002.

همچنین نگاه کنید: Kim Kardashian and Kanye West سابق سوهو آپارتمان یک خریدار

او, با این حال سرمایه گذاری بسیار کمی در بازسازی به عنوان او به ارمغان آورد در Interform معماری برای تبدیل circa-1924 اموال با استفاده از به طور انحصاری سبز, دوستدار محیط زیست, اصول طراحی با تمرکز بر روی پایداری در لیست برگزار شد Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول کارگزار ژاکلین Tager.

josh lucas

جاش لوکاس به تازگی بازسازی ملک. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

گالری-سبک غذا خوردن در آشپزخانه مجهز به لوازم فولاد ضد زنگ و چوبی cabinetry به علاوه یک صبحانه قطعه زمین پیش امده و شراب یخچال. باز زندگی و سرگرم کننده ویژگی های منطقه یک کف به سقف انباشته سنگ شومینه و مجاور به یک فضای ناهار خوری. اضافی جداگانه دن دارای یک شومینه.

مجموعه کارشناسی ارشد اشغال کل طبقه دوم خانه با یک ناحیه و یک حمام با دو سینک و یک شیشه محصور وان و دوش. این شهر همچنین دارای دسترسی مستقیم به شال بالکن با نقاشی با آبرنگ روی گچ گزینه های صندلی.

کف به سقف و دیوار دو برابر دیوار باز است که در آن یک استخر آب شور, پاسیو, آبگرم و سرگرم کننده مناطق.

این ساتبی در لیست همچنین اشاره می کند که این خانه را در تاریخ به عقب می رود فراتر از Lucas’ مالکیت آن را به عنوان “شایعه به خانه که در آن جیم موریسون به حال خود افسانه ای [اول] و آخرین روبرو می شوند.”

انتظار نداریم که لوکاس را به هر گونه بزرگ لس آنجلس خرید املاک و مستغلات در هر زمان به زودی به عنوان او در حال حاضر ساکن در سواحل غرب است. لوکاس مهاجرت به بالی در سال گذشته به طوری که پسر خود را می تواند حضور ویژه سازگار با محیط زیست آگاه مدرسه. امیدوارم او در بر داشت یک بهتر وضعیت مسکن از زمانی که او برای اولین بار به اندونزی—وجود دارد و نه وحشتناک عنکبوت حادثه در خانواده اصلی اجاره.