Josephine Skriver Flaunts باور نکردنی Bod در لباس زیر زنانه سکسی برای ‘در خانه عکس’

Josephine Skriver مشترک یک زن و شوهر از چشم نواز عکس های جدید به او Instagram خوراک امروز و در دو بخش مجموعه عکس گرفته شده در طول یک “در خانه عکس.” او را لرزاند سکسی victoria’s Secret زیر مجموعه و نشان داد او باب روز بدن.

اولین عکس یک بزرگنمایی در شات از پایین تنه, کون فوقانی و پاها. او ایستاده بود و رو به دوربین در قطر و تکیه کردن و پای راست خود را به عنوان او با یک گل رز که او استراحت او حلقه را فشار دهید.

تصویر سیاه و سفید خیلی سخت بود تشخیص رنگ شورت لا کونی, اما آن را به حال پایین کمر با استادانه درست شده تسمه که برجسته متعدد مربع لهجه با حرف “V.” او accessorized با یک حلقه در دست چپ او و او برچسب زده شده با نام تجاری در ارسال.

تصویر دوم بود از ژوزفین زل زده به فاصله با لب خود را کمی از هم جدا. او استراحت راست خود را در بالای سر خود را با گل رز سفید اویزان از انگشتان خود را. سینه بند است که او flattered, دهنی, هیکل, و رخ در صفحه نمایش کامل.

زیبایی عینک مو در قسمت وسط با امواج نرم که او خار در شانه راست. او گوشواره گل میخ peeked از طریق او ایستاده بود در مقابل یک دیوار آجری است. وجود دارد مقدار زیادی از نور طبیعی که در سمت چپ او پوست درخشان و به دنبال بی عیب و نقص.

برچسب جغرافیایی نشان داد که او در Nashville, Tennessee.

سهم ظاهرا شده است به خوبی دریافت شده توسط طرفداران او و آن را متصلب تا بیش از 140,600 در گذشته 18 ساعت. بخش نظرات نیز پر شده با تعداد زیادی از تعارف برای VS Angel.

“شما لازم نیست به ضربه محکم و ناگهانی در ما مانند این که” raved یک جانباز.

“شما نگاه کاملا شگفت انگیزی ژوزفین” مشاهده یک دوم تحسین.

دیگران در زمان توجه داشته باشید از عنوان.

“چرا ما همیشه باید به کسانی که خدمه زمانی که شما می توانید این کار را در خانه؟! @josephineskriver” بانگ زد دیگر پیرو.

“@bohnes شما بهترین عکاس دست پایین!” raved یک چهارم رسانه های اجتماعی کاربر.

ژوزفین نیز دستگیر بسیاری از او Instagram طرفداران توجه با یکی دیگر از به روز رسانی است که او به اشتراک گذاشته شده در جولای 8. این یک ویدئو کلیپ از قابل توجه شرجی شمار در ساحل در یک snakeskin-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه. او نشسته در سمت راست لگن و تکیه خودش با دست او را. این یک روز بسیار باد می وزد و او قفل منفجر به موهای خود را. در پایان این کلیپ او با چرخش سر خود را به طور چشمگیری و دیدم یک لبخند بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>