Joselyn Cano نشان می دهد او معروف منحنی بسیار آشکار سیاه Bodysuit

آمریکا Instagram مدل Joselyn Cano به او در زمان صفحه در روز شنبه, مه 2 و تحت درمان با 11.5 میلیون طرفدار به یکی دیگر از پورنو عکس — یکی که در آن او می تواند دیده می شود تاب بسیار آشکار سیاه bodysuit.

سکسی گروه برجسته یقه غوطه وری و criss-متقابل, طراحی روی مقابل آن را فعال کنید Joselyn به نشان می دهد یک نگاه اجمالی از او سینه های طبیعی. این همه نیست اما بالا-برش bodysuit کاملا برجسته خود شکل ساعت شنی و اجازه او را به او قرار داده و باب روز ران بر روی صفحه نمایش کامل.

Joselyn نشان داد زیبایی های طبیعی خود را توسط امید بستن برای, حداقل, آرایش. برنامه ویژه بنیاد برهنه, رژ لب, یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو و تاریک به خوبی تعریف ابرو. او به پایان رسید او نرم افزار آرایش با گرد گونه او با مرجان سرخ. او موهای خود را در دو ponytails و به آنها اجازه داد تا به آبشار بیش از شانه های او و کافی شخص.

او نگه داشته و آن را بسیار ساده با فرار از طلا و جواهر. برای pic, نشسته در بستر در غیر این صورت معمولی اتاق gazed در این دوربین کمی یکپارچهسازی با سیستمعامل و کلیک یک عکاسی از خود.

در عنوان Destiny اعتراف کرد که به دلیل نحیف ساز و برگ آن را دشوار است برای او برای ویرایش ضربه محکم و ناگهانی و سانسور آن در انطباق با Instagram سیاست در پوست-نشان دادن است. او اما ارائه پیروان به دیدار او تنها طرفداران حساب که در آن او ارسال او را بدون سانسور فیلم ها و عکس های.

در عرض کمتر از 30 دقیقه از رفتن زندگی می کنند, Joselyn را ضربه محکم و ناگهانی به دست آورد بیش از 33 ، 000 ، این همه نیست, اما او را بیشتر تحسین سرسخت نیز flocked به بخش نظرات و ارسال شده نزدیک به 800 پیام به ستایش Joselyn سکسی بدن و نفسانی حس سبک.

“وای شما در حال زیباترین, Joselyn. من هرگز دیده می شود یک زن به عنوان زیبا به عنوان شما” یکی از طرفداران او اظهار نظر در عکس.

“من می توانم هرگز خسته به شما گفتن که شما در حال ترین زن زرق و برق دار در Instagram,” کاربر دیگری chimed در.

“بدن که قطعا یک کار هنری است. شما یک الهه در truest معنی واقعی کلمه” یک سوم تحسین گفت.

در ضمن یک چهارم پیرو ستایش Joselyn را حس سبک.

“شما بهترین انتخاب زمانی که می آید به لباس سکسی. من به شما 10/10 برای این یکی” آنها نوشت.

دانستن است که طرفداران همیشه صبر کنید برای به روز رسانی خود را در IG, Joselyn باعث می شود مطمئن شوید که برای به اشتراک گذاشتن چند عکس در هر هفته. تنها یک روز پیش, 29 سال-مدل های قدیمی نوشته شده یک فیلم throwback عکس بر روی صفحه که در آن او برجسته بود تاب نحیف ورزشهای آبی لباس شنای زنانه دوتکه. به چیزهایی ادویه تا او مطرح در تمام چهار دست و پا در شن و ماسه در حالی که propping از پشت او و زخم های بازیگوش و در عین حال ارتباط پرنیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>