Joselyn Cano سنگ منگوله دار لباس شنای زنانه دوتکه بالا در شرجی جدید ها

Joselyn Cano flaunted او را به شکل باور نکردنی در یک لباس شنای زنانه دوتکه بالا در Instagram. این به روز رسانی اضافه شده به خوراک کمتر از یک دقیقه پیش, و آن را به دست آورده او به مقدار زیادی از عشق از 12 میلیون نفر از طرفداران.

تحریک به اشتراک گذاری جدید به نظر می رسد به یک عکاسی از خود است که گرفته شده بود در داخل خانه. Joselyn نمی استفاده از یک برچسب جغرافیایی که نشان محل دقیق او, اما آن را مانند نگاه او در یک اتاق زندگی می کنند. منطقه پشت مدل تزئین شده بود با یک میز چوبی و عمیق قهوهای مایل به زرد نیمکت. دیوار نقاشی شده بودند یک رنگ روشن به رنگ آبی و پر جنب و جوش, تصویر آویزان بالای مبل. یک مرد در یک پتو نگاه به آرام روی نیمکت اما مدل نمی tag او را در این پست. او sported آبی روشن و بالای مخزن و برگزار تلفن خود را در دست خود را.

Joselyn به نظر می رسد در مرکز قاب و تمدید یک دست به جلو و از نظر, به عنوان اگر او خوراکی selfie خودش. این مدل قرار داده شده در مقابل او دست در نزدیکی خود طرف و بقیه بدن او کج شده در یک زاویه. او سر خود را به سمت چپ و نگاه به دوربین با یک لبخند بزرگ. مدل flaunted انحنا او شکل لباس.

Joselyn گیر به ریشه های خود را و را لرزاند کوچک بالا لباس شنای زنانه دوتکه. این قطعه تا به حال عمیق سبز رنگ است که در خدمت به عنوان تعریف کامل به رنگ قهوهای مایل به زرد. لباس شنا به حال نازک تسمه کشیده است که او را بیش تر و تمیز و شانه و خطرناکی پایین یقه که نشان داد او انگیز قفسه سینه. پوشاک بود منگوله دار در وسط که کمک جلب توجه و حتی بیشتر به منحنی های زیبا.

Joselyn نیست اضافه کردن هر گونه لوازم جانبی اضافی به او نگاه ساده. او پشت slicked بلند, سبزه, گیسوان, بنابراین آنها از صورت خود را. رسانه های اجتماعی ستاره اضافه شده چندین فر به موی دم اسبی و چند قطعه سقوط بیش از شانه خود را به قفسه سینه خود را. آن نگاه مانند Joselyn شد ورزشی یک برنامه کوچک از آرایش است که قدردانی خود را عاری از لکه دار کردن پوست است. او به نظر می رسد به پوشیدن تعریف ابرو است که همسان با رنگ مو و نور قرمز.

Joselyn او را نگه داشته عنوان ساده و افزود: تنها یک قلب قرمز از emoji. پست شده است به خوبی دریافت کرده است. تصویر شده است به دو tapped بیش از 39 ، 000 بار و بیش از 1100 Instagrammers نظرات چپ.

“او چه کسی است ؟ من رقابت” یکی Instagram کاربر به شوخی پرسید.

“چه مرد خوش شانس haha. شما خیلی زیبا مامان” دوم فن chimed در عکس.

“شما بسیار زیبا و بسیار زیبا Josey” یکی بیشتر فن chimed در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>