Joselyn Cano لگد کردن او هفته های یک NSFW شات که خود را در معرض قفسه سینه

مدل آمریکایی Joselyn Cano مشترک فک انداختن عکس از خودش به او Instagram صفحه در روز دوشنبه به لگد کردن یک نام تجاری جدید در هفته است. به منشی عینک بسیار پایین برش پیراهن به افشای سینه های بزرگ او در یک NSFW ضربه محکم و ناگهانی.

Joselyn تصمیم به رفتن با بابا, زیر, سیاه, v-گردن t-پیراهن. سینه های بزرگ او قرار داده شد بر روی صفحه نمایش از جمله نوک سینه خود را — اگر چه او سانسور آنها را به عنوان به نگه داشتن او تصویر Instagram پسند. همچنین به نظر می رسد که این مدل را انتخاب و به پوشیدن هرگونه شلوار. او زاویه دار او را, آیفون, دوربین نزولی در بدن او با لنز تمرکز اصلی بر روی سینه و کمی از او سر ران قابل مشاهده بود.

در حالی که او مشخص نیست که او تا به حال گرفته شده و تصویر آن به نظر می رسد در یک اتاق هتل یا اتاق خواب خود را. او نشسته در بالای یک تخت با یک بالش های تزئینی قابل رویت در پشت سر او. های مختلف چیز قشنگ و کم knacks دیده می شد پراکنده روی میز فشرده در برابر دیوار پشت سر او.

آن را به نظر می رسد که Joselyn تصمیم به پوشیدن یک مقدار حداقل از آرایش. او با شکوه تمام لب جدا کمی به اضافه کردن او به کلی نازکن بیان صورت. آنها نگاه مانند آنها به حال کمی رنگ اعمال می شود. این مدل همچنین با استفاده از کمی ریمل به طول او بوده است. او در سمت چپ او تاریک و قفل شل اجازه می دهد آنها را به آبشار پایین شانه های او از مرکز بخش.

سکسی عکس ثابت بسیار محبوب با Joselyn متعدد طرفداران و تحسین است. در کمتر از هشت ساعت Joselyn پست به دست آورده بیش از 153,800 دوست دارد و بیش از 3300 نظرات. هزاران نفر از مردم جمع در بخش نظرات به یاوه سرایی کردن بیش از کون کشف و تحسین رابطه جنسی خود تجدید نظر شود. وجود دارد بسیاری از کاربران که نمی توانستم فکر می کنم از چیزی که می گویند به طوری که آنها تصمیم گرفتند به بیان خود را از طریق شکلک به جای.

“ثانیه خوب من شما عالی [sic] زیبایی” raved یک فن.

“آه خدا چه یک دختر زیبا” نوشت: یکی دیگر از تحسین.

“کسانی که چشم به مرگ!!!” گفت: یک سوم شخص

گذشته از او به طور منظم پیروان چند بمب معروف مدل دوستان و همکاران دوست و اظهار نظر در پست خود از جمله Eriana بلانکو, Francia جیمز و جسیکا ویور.

هفته گذشته Inquisitr گزارش داد که Joselyn به اشتراک گذاشته بود بسیار گرم تصویر از خودش تاب نحیف سبز با احمدی نژاد بدن کریستال زنجیره ای آویخته بر بالای آن است. او flaunted او انداخت رخ و منحنی ملایم از لگن و کمر باریک — که پست متصلب تا کمتر از 143,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>