دمار از روزگارمان درآورد Jordyn جنگل را نشان می دهد طرفداران او روال تمرین

دمار از روزگارمان درآورد Jordyn جنگل به او در زمان Instagram داستان برای به اشتراک گذاشتن بدنسازی رژیم با 11.3 میلیون پیروان. این مدل اغلب نوشته های تمرین کلیپ و عکس, اما این بار او تصمیم گرفت برای رفتن بیشتر در عمق در هنگام مستندسازی روند.

او عینک سیاه و سفید, پیراهن آستین و استتار شلوار یوگا. او جفت او لباس تمرین با یک جفت نئون زرد کفش ورزشی.

در ویدئو, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn توضیح داد که آنچه او و مربی او شد با تمرکز بر در این کلیپ.

“امروز ما مشغول به کار بودند [در] هیپ چرخش و قرار دادن” Jordyn نوشت.

در ضربه او کشیده یک پا از پشت سر او را که در آن فقط انگشتان پای او شد و با اشاره به سمت پایین بر روی یک نیمکت. او سپس چمباتمه پایین از این موقعیت خم شدن زانو های خود را. در ابتدا او تا به حال دست خود را بر او ران, اما او به زودی روشن آنها را به نماز و موقعیت در مقابل صورت خود را.

در کلیپ دوم که فیلم برداری شده بود از پشت, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn kneeled پایین بر روی یک کوسن با استفاده از سلاح های خود را به جلو و پایین بر روی چوب لباسی که برداشته وزن.

سوم اسلاید یک تصویر هنوز هم از Instagram ستاره زانو بر روی یک حصیر. او موهای بافته کشیده شد تا در مستی و در صورت مسدود شده بود با پیام او گنجانده شده در این پست.

“تمرکز بر خوب” آن را بخوانید.

در چهارمین تصویری قطعه, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn آماده کردم برای انجام کشش-یو پی اس. او با صعود بر روی طناب طناب از ارتفاع در پایین بکشید تا نوار ماشین. او نشان داد در توانمند سازی توجه داشته باشید که این تمرین بود او را “ضعف” اما او نمی خواهد داد تا.

“باید از جایی شروع..” او زیر نویس این ویدئو. “یو پی اس کشش ضعف من به زودی به قدرت من است.”

در یک پنجم کلیپ, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn نشسته بر روی یک تشک یوگا با زانو های خم شده به او کمی کج عقب. او برگزار زیادی توپ پزشکی در دست او در حال حرکت آن را از یک طرف از بدن خود را به طرف دیگر کار کردن هسته.

در این فیلم او در پاسخ به یک فن که پرسید: چگونه او بدنسازی سفر بود.

“این یک بازی سرگرم کننده اما هرگز پایان سفر” Jordyn پاسخ داده است. “سخت ترین قسمت برای من ثبات است زمانی که برنامه من واقعا شلوغ می شود اما کار هر روز درمانی است.”

در علاوه بر این به تمرینات, Jordyn نیز اغلب نوشته های عکس هایی از لباس های مختلف در Instagram شبکه و داستان.

در یکی از تازه ترین به نظر می رسد او را لرزاند همه سیاه گروه که شامل skintight ابریشم شلوار و یک محصول بالای آستین سه راهی. او زوج را دریافت کنید تا با Vuitton لویی کیف پول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>