دمار از روزگارمان درآورد Jordyn جنگل Flaunts منحنی او در یک لباس شنا سفید در Instagram

دمار از روزگارمان درآورد Jordyn جنگل خود را جشن تعطیلات آخر هفته توسط بخار تا جدول زمانی برای او 11.6 میلیون Instagram followers.

مدل و کارآفرین مطرح شده برای این دوربین در شنبه, جولای 4. در عکس جنگل نشسته در لبه استخر که نادیده گرفته آسمان آبی روشن و متعدد درختان. جنگل شد نقطه کانونی عکس, به او نشان داد یک لباس شنا سفید. لباس شنا خود را قطع شد پایین در بالا است که نشان داد او رخ. در حال شلیک به حال یک برش عمیق در کنار او ران و معده است.

او به عنوان مطرح شده با اسلحه خود را کشیده و جنگل استراحت پاهای خود را در آب استخر است. جنگل به نظر می رسد که در صورتی تیره رژلب و نمی اضافه کردن هر بیشتر آرایش به استخر نگاه کنید. او همچنین مدل موهای تیره او در بخشی از حق. موهای او تا به حال اندکی حلقه در انتهای موهای خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک کوتاه ، برای لوازم جانبی جنگل اضافه شده یک جفت سفید و سیاه و سفید و عینک آفتابی. طرفداران جنگل همچنین می توانید ببینید او تا به حال در یک سازمان دیده بان طلا در یک مچ دست و تن و زرد و بنفش ناخن برای عکس-op.

در عنوان, جنگل نادیده گرفته و به نقطه ملی چهارم جولای تعطیلات. در عوض او خواست پیروان در مورد Juneteenth و پرسش در مورد چه مدت آن بوده است و پس از این روز جشن گرفته شد. Juneteenth جشن گرفته شد در ماه گذشته در روز جمعه, ژوئن 19. تعطیلات نشانه روز عرفه اعلام شد غیر قانونی در ایالات متحده در سال 1865.

جنگل’ طرفداران در ترس از لباس شنا خود را نگاه کنید. در زمان انتشار خود او موفق به دریافت بیش از 200,000 دوست دارد در پست خود. علاوه بر این بیش از 1000 Instagram نظر کاربران زیر وودز’ عکس.

“Nah آن را متوقف کند.. فقط آن را متوقف کند” یکی پیرو خواستار شدند.

“OMG چنین f***ing الهه” یکی دیگر از طرفداران به اشتراک گذاشته شده و پس از چند قلب emoji.

“من قرار دادن پایین همبرگر” یک سوم حامی اعلام کرد.

“آیا من می توانم تمیز کردن استخر خود را پرسید:” چهارمین فن.

به عنوان Inquisitr قبلا به اشتراک گذاشته شده, جنگل نیست یک غریبه به flaunting بدن او در محبوب Instagram صفحه. او دیگر ارسال وسوسه انگیز عکس برای پیروان خود پیشتر در روز شنبه است که شما می توانید ببینید در اینجا. برای این پست جنگل عینک لباس شنا خود را به عنوان یک بالا برای شیک چرخش در استخر نگاه کنید. پس از اضافه کردن بالای, جنگل تصمیم به پوشیدن نور جین, شلوار جین. جنگل سپس اضافه صندل پاشنه بلند سفید اجازه داده است که انگشتان خود را به زیرچشمی نگاه کردن از طریق. در حالی که او در زمان این عکس در کنار او آینه جنگل مطرح شده با دست خود را بر ران او او به عنوان عینک آفتابی. عکس از جنگل دریافت 200,000 دوست دارد و بیش از 1000 نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>